Het laatste voetbalnieuws » 'Transfervrije Janmaat kiest voor Feyenoord'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'Transfervrije Janmaat kiest voor Feyenoord'

'Transfervrije Janmaat kiest voor Feyenoord'

Gepubliceerd op maandag 23 januari 2012 om 10:13

Feyenoord doet goede zaken met het oog op de toekomst. Na John Goossens (NEC) en Ruud Vormer (Roda JC) lijkt het nog een jonge speler transfervrij aan de selectie te gaan toevoegen. Volgens AD Sportwereld is de club dicht bij een akkoord met Daryl Janmaat en wordt de komst van de rechtsback nog deze week beklonken.

Het contract van Janmaat bij zijn huidige club SC Heerenveen loopt na dit seizoen af en hij maakte er geen geheim van dat hij op zoek wilde naar een andere club. Naast Feyenoord werd ook Ajax genoemd als kandidaat, maar de Rotterdammers lijken slagvaardiger te zijn. Naar verluidt heeft directeur Martin van Geel al meerdere gesprekken met Janmaat achter de rug en kan de overstap op korte termijn officieel gemaakt worden. In de Kuip ligt een meerjarig contract voor de rechtsback klaar.

Opvallend genoeg speelde Janmaat (22) in het verleden in de jeugd van Feyenoord. Voordat hij het eerste elftal haalde, stapte hij over naar ADO Den Haag. In de zomer van 2008 maakte de rechtervleugelverdediger de overstap naar SC Heerenveen.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord
SC Heerenveen

Personen

Daryl Janmaat

Competities

Eredivisie

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie
1. Ajax 34 76   10. Roda JC Kerkrade 34 44
2. Feyenoord 34 70   11. FC Utrecht 34 43
3. PSV 34 69   12. Heracles Almelo 34 40
4. AZ 34 65   13. NAC Breda 34 38
5. SC Heerenveen 34 64   14. FC Groningen 34 37
6. FC Twente 34 60   15. ADO Den Haag 34 32
7. Vitesse 34 53   16. VVV Venlo 34 31
8. NEC 34 45   17. De Graafschap 34 24
9. RKC Waalwijk 34 45   18. Excelsior 34 19
Bekijk ook de Eredivisie stand, wedstrijden en nieuws.