Na een winterslaap van meer dan vier maanden ontwaakt de kwalificatiecyclus voor het EK 2016 in Frankrijk weer uit haar winterslaap. Nadat er eerder deze week al meerdere vriendschappelijke interlands werden afgewerkt, gaat het nu weer om het echie. We kijken natuurlijk allemaal uit naar het duel tussen Nederland en Turkije, maar in alle poules gaat het weer los. FCUpdate.nl brengt de stand van zaken in alle groepen in kaart.
Groep A: moment van de waarheid voor Oranje
Programma
Kazachstan - IJsland (zaterdag)
Tsjechië - Letland (zaterdag)
Nederland - Turkije (zaterdag)
Stand
1. Tsjechië 4 (+5) 12
2. IJsland 4 (+7) 9
3. Nederland 4 (+5) 6
4. Turkije 4 (-2) 4
5. Letland 4 (-9) 2
6. Kazachstan 4 (-6) 1
Groep B: werk aan de winkel voor België
Programma
Israël - Wales (zaterdag)
België - Cyprus (zaterdag)
Andorra - Bosnië-Herzegovina (zaterdag)
Israël - België (dinsdag)
Stand
1. Israël 3 (+7) 9
2. Wales 4 (+2) 8
3. Cyprus 4 (+4) 6
4. België 3 (+6) 5
5. Bosnië-Herzegovina 4 (-4) 2
6. Andorra 4 (-15) 0
Groep C: Spanje wil Slowaken in het zicht houden
Programma
Slowakije - Luxemburg (vrijdag)
Macedonië - Wit-Rusland (vrijdag)
Spanje - Oekraïne (vrijdag)
Stand
1. Slowakije 4 (+6) 12
2. Spanje 4 (+10) 9
3. Oekraïne 4 (+5) 9
4. Macedonië 4 (-6) 3
5. Wit-Rusland 4 (-7) 1
6. Luxemburg 4 (-8) 1
Groep D: Polen profiteert van Duits dipje
Programma
Georgië - Duitsland (zondag)
Schotland - Gibraltar (zondag)
Ierland - Polen (zondag)
Stand
1. Polen 4 (+13) 10
2. Duitsland 4 (+3) 7
3. Schotland 4 (+1) 7
4. Ierland 4 (+7) 7
5. Georgië 4 (-3) 3
6. Gibraltar 4 (-21) 0
Groep E: gevecht in Engelse schaduw
Programma
Zwitserland - Estland (vrijdag)
Engeland - Litouwen (vrijdag)
Slovenië - San Marino (vrijdag)
Stand
1. Engeland 4 (+10) 12
2. Slovenië 4 (0) 6
3. Zwitserland 4 (+5) 6
4. Litouwen 4 (-3) 6
5. Estland 4 (-1) 4
6. San Marino 4 (-11) 1
Groep F: wat is er aan de hand met Griekenland?
Programma
Roemenië - Faeröer Eilanden (zondag)
Noord-Ierland - Finland (zondag)
Hongarije - Griekenland (zondag)
Stand
1. Roemenië 4 (+5) 10
2. Noord-Ierland4 (+3) 9
3. Hongarije 4 (+1) 7
4. Finland 4 (-1) 4
5. Faeroër Eilanden 4 (-4) 3
6. Griekenland 4 (-4) 1
Groep G: Zweden en Rusland aan zet
Programma
Liechtenstein - Oostenrijk (vrijdag)
Montenegro - Rusland (vrijdag)
Moldavië - Zweden (vrijdag)
Stand
1. Oostenrijk 4 (+3) 10
2. Zweden 4 (+2) 6
3. Rusland 4 (+3) 5
4. Montenegro 4 (+1) 5
5. Liechtenstein 4 (-5) 4
6. Moldavië 4 (-4) 1
Groep H: Kroatië, Italië en Noorwegen willen play-offs voorkomen
Programma
Kroatië - Noorwegen (zaterdag)
Azerbeidzjan - Malta (zaterdag)
Bulgarije - Italië (zaterdag)
Stand
1. Kroatië 4 (+9) 10
2. Italië 4 (+4) 10
3. Noorwegen 4 (+3) 9
4. Bulgarije 4 (-1) 4
5. Malta 4 (-6) 1
6. Azerbeidzjan 4 (-9) 0
Groep I: Portugal kan het heft in handen nemen
Programma
Albanië - Armenië (zondag)
Portugal - Servië (zondag)
Stand
1. Denemarken 4 (+2) 7
2. Portugal 3 (+1) 6
3. Albanië 3 (-2) 4
4. Servië 3 (+1) 1
5. Armenië 3 (-2) 1
Door: Koen Jans
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen