Het laatste voetbalnieuws » 'ADO Den Haag wil Knopper en De Vries'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'ADO Den Haag wil Knopper en De Vries'

'ADO Den Haag wil Knopper en De Vries'

Gepubliceerd op donderdag 10 augustus 2006 om 20:09

ADO Den Haag wil zich voor de start van de competitie nog versterken met Richard Knopper en Mark de Vries. Beide spelers staan open voor een transfer en zijn volgens Voetbal International al in gesprek met de club uit de Hofstad. 

Vooral Knopper lijkt wel oren te hebben naar een transfer. De middenvelder wil weg bij Vitesse, waar hij onder Aad de Mos niet op een basisplaats lijkt te hoeven rekenen. Een transfer naar ADO zou voor de 28-jarige middenvelder, die geboren is in het vlakbij Den Haag gelegen Rijswijk, een mooie oplossing zijn. 

Ook Mark de Vries kan rekenen op belangstelling uit Den Haag. De lange spits speelde vorig seizoen op huurbasis bij SC Heerenveen, maar omdat de Friezen geen heil zagen in een verdere samenwerking keerde De Vries deze zomer terug naar Leicester City. De 29-jarige De Vries mag echter vertrekken bij de Britse club.


Gerelateerd

Clubs

Vitesse
ADO Den Haag

Personen

Richard Knopper

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media