Het laatste voetbalnieuws » Bayern München weer koploper
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Bayern München weer koploper

Bayern München weer koploper

Gepubliceerd op zaterdag 22 oktober 2005 om 18:11

Bayern München staat weer alleen op kop in de Bundesliga. De Duitse recordkampioen profiteerde zaterdagmiddag dankbaar van de halve misstap die concurrent Werder Bremen bij Hannover 96 maakte (0-0). Bayern won simpel van Duisburg (4-0). Roy Makaay kwam opnieuw niet tot scoren.

De Nederlandse spits wacht al negen competitiewedstrijden vergeefs op een treffer. Het laatste doelpunt van Makaay in de Bundesliga dateert alweer van 27 augustus toen Bayern München voor eigen publiek Hertha BSC versloeg (3-0). Makaay kreeg in het duel met Duisburg wel enkele goede doelkansen. Hij kon echter niet duidelijk maken dat bondscoach Marco van Basten hem voor de volgende interlands van het Nederlands elftal wel moet selecteren.

"Het is niet zo dat ik constant aan het tellen ben hoeveel minuten ik al niet heb gescoord", verklaarde Makaay na de wedstrijd. "Het zou pas erg zijn wanneer ik ook nog heel slecht zou spelen. Dat is in mijn ogen niet het geval. Ik heb gewoon veel pech bij de afwerking. Meer pech kan ik bijna niet meer hebben."

Bayern München dankte de zege aan doelpunten van Ballack, Ze Roberto, Santa Cruz en Pizarro. De Beierse club heeft twee punten meer dan Werder Bremen dat in het uitduel met Hannover niet tot scoren kwam. De meest scorende ploeg van de Bundesliga (27 treffers) kreeg wel veel mogelijkheden. Vooral Valdez was slordig in de afwerking.

Trainer Rapolder moet vrezen voor zijn baan bij FC Köln. De laatste weken zwaar bekritiseerde oefenmeester zag zijn ploeg opnieuw verliezen. Eintracht Frankfurt was met 6-3 te sterk. FC Köln, dat goed aan de competitie begon, verloor zeven van de laatste acht duels. De club is inmiddels naar de veertiende positie van de ranglijst afgezakt.

Evenals Hannover en Werder Bremen kwamen ook Wolfsburg en Schalke in hun onderlinge duel niet tot scoren. Borussia Mönchengladbach vervolgde de goede competitiestart met een verdiende zege op FC Kaiserslautern: 4-1. Niels Oude Kamphuis ontbrak in de basisformatie van de nummer vijf van de Bundesliga. Hij ondervond te veel hinder van een slijmbeursontsteking in zijn voet.

Hekkensluiter FC Nürnberg was dichtbij de tweede competitiezege. De club koesterde na 87 minuten in het duel met Arminia Bielefeld een voorsprong (2-1) maar verloor uiteindelijk toch nog: 2-3.

Zonder de geschorste Van der Vaart kan Hamburger SV zondag op gelijke hoogte komen met nummer twee Werder Bremen. De club gaat op bezoek bij Borussia Dortmund.


Gerelateerd

Clubs

Werder Bremen
Bayern München

Tip:

Bayern München kaartjes

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

de Bundesliga 2005-2006
1. Bayern München 34 75   10. M'gladbach 34 42
2. Werder Bremen 34 70   11. FSV Mainz 05 34 38
3. Hamburger SV 34 68   12. Hannover 96 34 38
4. FC Schalke 04 34 61   13. Bielefeld 34 37
5. Bayer Leverkusen 34 52   14. Eintracht 34 36
6. Hertha BSC 34 48   15. VFL Wolfsburg 34 34
7. Dortmund 34 46   16. K'lautern 34 33
8. 1.FC Nürnberg 34 44   17. 1.FC Köln 34 30
9. VFB Stuttgart 34 43   18. MSV Duisburg 34 27
Bekijk ook de Bundesliga 2005-2006 stand, wedstrijden en nieuws.