Het laatste voetbalnieuws » Trabelsi mist duel met FC Thun
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Trabelsi mist duel met FC Thun

Trabelsi mist duel met FC Thun

Gepubliceerd op maandag 31 oktober 2005 om 13:49

Ajax-trainer Danny Blind kan woensdagavond tegen FC Thun geen beroep doen op Hatem Trabelsi. De rechtsback heeft nog te veel last van de hamstringblessure die hij vrijdagavond opliep in de wedstrijd tegen SC Heerenveen. Steven Pienaar en Hedwiges Maduro kampen ook met lichte blessures, maar het tweetal kan woensdag waarschijnlijk wel in actie komen tegen de Zwitsers.

Pienaar (hamstring) en Maduro (enkel) herstellen voorspoedig van hun kwetsuren. Beide spelers trainden maandag probleemloos met de selectie van Ajax mee. Urby Emanuelson kreeg tijdens de training weer last van zijn hamstring. "Maar ik kan woensdagavond gewoon meespelen", verzekerde de linksback.

Angelos Charisteas verscheen ook weer op de training. De Griekse spits herstelt nog steeds van de naweeën van een hersenschudding die hij ruim drie weken geleden tijdens de thuiswedstrijd tegen Arsenal opliep. "Charisteas is nog niet helemaal fit, dus hij gaat niet mee naar Zwitserland", aldus Blind.


Gerelateerd

Clubs

Ajax

Personen

Hatem Trabelsi

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media