Het laatste voetbalnieuws » Koevermans hoopt nog altijd op transfer
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Koevermans hoopt nog altijd op transfer

Koevermans hoopt nog altijd op transfer

Gepubliceerd op donderdag 5 juli 2007 om 17:41

Alsof er niets aan de hand was, meldde Danny Koevermans zich donderdag op de eerste training bij AZ. De spits wil nog steeds weg , maar moet zich voorlopig neerleggen bij een langer verblijf in Alkmaar. "Het prijskaartje dat om mijn nek hangt, is te groot voor de clubs die het moeten betalen", zegt de spits tegen DIPO.tv.

Er is de laatste weken veel te doen geweest rond Koevermans. Eerst leek het er op dat hij weg mocht, maar daarna weigerde AZ ineens om mee te werken aan een transfer. Vervolgens kwam zelfs het bericht naar buiten dat Koevermans nooit meer voor AZ zou willen spelen, iets dat door de spits zelfs overigens werd ontkend. 

"Wat er allemaal gebeurd is? Nou, in een notendop komt het er op neer dat er twee clubs geweest zijn die niet aan de vraagprijs van AZ konden voldoen. Verder was er nog interesse vanuit Donetsk, maar dat hem ik zelf afgeblazen", legt hij uit.

De commotie van de laatste weken irriteerde de spits. "Iedereen gist maar wat en roept maar wat. Kijk, het enige dat ik ooit gezegd heb, is dat ik wil vertrekken. Waarom dat is, dat zeg ik niet. Dat blijft intern. Maar zo lang AZ dus geen akkoord bereikt met een andere club, blijf ik me gewoon hier op de training melden", besluit hij.

Koevermans is de huidige situatie in ieder geval flink zat. "Ik ben één week op vakantie geweest naar Spanje, ik heb toen mijn telefoon uit gezet. Heerlijk was dat. Maar op de dag dat ik terug kwam, begon het hele circus weer. Toen had ik zoiets van: 'was ik nog maar een week langer in Spanje gebleven...'"


Gerelateerd

Clubs

AZ

Personen

Danny Koevermans

Tip:

Voetbalkaartjes en reizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2007-2008
1. PSV 34 72   10. FC Utrecht 34 46
2. Ajax 34 69   11. AZ 34 43
3. NAC Breda 34 63   12. Vitesse 34 43
4. FC Twente 34 62   13. Sparta 34 34
5. SC Heerenveen 34 60   14. Heracles Almelo 34 32
6. Feyenoord 34 60   15. Willem II 34 31
7. FC Groningen 34 51   16. De Graafschap 34 30
8. NEC 34 49   17. VVV Venlo 34 29
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. Excelsior 34 27
Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.