Het laatste voetbalnieuws » Chelsea zwaar gehavend tegen Rosenborg
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Chelsea zwaar gehavend tegen Rosenborg

Chelsea zwaar gehavend tegen Rosenborg

Gepubliceerd op dinsdag 18 september 2007 om 08:41

Ricardo Carvalho, Michael Ballack, Frank Lampard en Didier Drogba: het zijn niet de minste spelers, die Chelsea vanavond moet missen tegen Rosenborg. "Mijn complete as ontbreekt", moet coach Jose Mourinho gefrustreerd vaststellen.

"Deze vier spelers, vormen samen ongeveer veertig procent van mijn team. Lampard en Drogba verzorgen bovendien vijftig procent van onze doelpunten. We kunnen vier of vijf blessures best opvangen, maar het gaat er wel om wélke spelers wegvallen. Bovendien kan ook Claudio Pizarro, een mogelijke vervanger van Drogba, wellicht niet spelen. Hij heeft immers last van zijn kuit", moppert de coach.

De vele blessures zijn volgens Mourinho echter geen excuus voor een eventueel minder resultaat. "We spelen iedere wedstrijd om te winnen. Mocht dat niet lukken, dan zal ik daar goed ziek van zijn", aldus de charismatische Portugees.


Gerelateerd

Clubs

Chelsea

Tip:

Chelsea-kaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media