Het laatste voetbalnieuws » Standard blijft winnen in België
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Standard blijft winnen in België

Gepubliceerd op maandag 8 oktober 2007 om 00:00

Standard Luik blijft heersen in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. Op Sclessin was de koploper met 3-1 te sterk voor fusieclub Germinal Beerschot.

De Antwerpenaren kwamen zondag via Dosunmu nog wel op voorsprong in Luik. Daarna was het alleen nog de thuisploeg die het spel bepaalde. Fellaini, De Camargo en Witsel bezorgden de "Rouches" een even simpele als verdiende zege, de zevende van het seizoen al weer.

Club Brugge klom dankzij een uitzege van 3-1 op FC Brussles naar de tweede plaats op vijf punten van Standard. Sonck opende de score met een rake vrije trap. Simaeys en Djokic maakten er voor rust al 0-3 van.

Landskampioen Anderlecht sleepte in de laatste minuut van de wedstrijd tegen Roeselare een punt weg. Frutos benutte in blessuretijd een strafschop en maakte er 2-2 van. Anderlecht staat zesde en heeft al zeven punten minder dan de koploper.


Gerelateerd

Clubs

Anderlecht
Standard Luik

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media