Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Willem II heeft zondag in eigen stadion nagelaten NAC Breda te verslaan. De derby tussen de Brabantse buren was lange tijd een aantrekkelijk schouwspel vol strijd en flinke overtredingen. De spaarzame kansen in het duel waren vooral aan de Tilburgse voorhoede niet besteedt, waardoor de burenruzie in 0-0 eindigde.
![]() |
Willem II kreeg met het gelijkspel geen loon naar werken. De Tilburgers waren vooral voor rust de bovenliggende partij. Uitblinker Darl Douglas zorgde vanaf de rechterflank voor constant gevaar in de Bredase defensie. Na een half uur verdween een schot van de snelle buitenspeler via de buitenkant van de paal naast het doel van doelman Jelle ten Rouwelaar.
De ploeg uit Breda kon geen moment duidelijk maken waarom het na zeven wedstrijden in de subtop bivakkeerde, kort achter Feyenoord, PSV en Ajax. NAC kwam dit seizoen moeilijk op gang, met forse nederlagen tegen FC Groningen (3-0) en Feyenoord (5-0). Maar vervolgens bleef de ploeg van Ernie Brandts ongeslagen tegen achtereenvolgens Heracles Almelo, NEC, VVV-Venlo, PSV en De Graafschap.
![]() |
Een van de sterkhouders achter de sterke reeks van NAC is Edwin de Graaf. De energieke middenvelder speelde in Tilburg mogelijk zijn laatste wedstrijd van deze jaargang. De Graaf kampt met een liesblessure en moet binnenkort onder het mes, waardoor Brandts zijn aanvoerder vier tot zes weken kwijt is.
Ook zonder De Graaf blijft NAC een ploeg die kan strijden om Europees voetbal. Brandts heeft met Joonas Kolkka, Matthew Amoah en Anthony Lurling een compleet nieuwe voorhoede tot zijn beschikking; stuk voor stuk kwalitatief betere spelers dan zijn collega Dennis van Wijk op zijn wedstrijdformulier kon zetten.
![]() |
Het geringe scorend vermogen van de Tilburgers is dan ook debet aan de lage positie op de ranglijst. In de voorgaande zeven wedstrijden maakte Willem II vier doelpunten en alleen van Roda JC werd gewonnen.
Tegen NAC kwam in die cijfers geen verandering. Ook na rust hield Willem II het meeste balbezit, maar tot uitgespeelde kansen leidde dat niet. De thuisploeg kwam zelfs nog goed weg toen Amoah de paal raakte. In de slotfase kreeg invaller Niels Vorthoren namens Willem II oog in oog met Ten Rouwelaar nog een grote kans om de drie punten in Tilburg te houden, maar de jongeling faalde.
| Willem II - NAC Breda 0-0 | ||
|---|---|---|
| Lees alles over Willem II - NAC Breda |
| Willem II - NAC Breda nieuws | |
|---|---|
| 21 okt. '07 | Extra beladen duel voor Cristiano |
| Lees alles over Willem II - NAC Breda | |
| Willem II nieuws | |
| 20 mei. | Streppel dolblij: "Dit is zo mooi" |
| 20 mei. | Willem II promoveert in rommelig duel |
| 20 mei. | Liesveld legt Willem II-Den Bosch stil |
| 18 mei. | Video: FC Den Bosch en Willem II in balans |
| Lees meer Willem II nieuws | |
| NAC nieuws | |
| 2 feb. '08 | De winnaars en verliezers van de transferperiode |
| 24 dec. '07 | Sparta-NAC naar 6 februari |
| 4 nov. '07 | Van Loen snapt niets van slechte thuisduels |
| 4 nov. '07 | Ook NAC profiteert van thuissyndroom Utrecht |
| Lees meer NAC nieuws | |
| Eredivisie nieuws | |
| 29 mei. '08 | Wetzel wil Janmaat behouden en Voskamp binnenhalen |
| 29 mei. '08 | Ajax verwijdert kunstgrasveld naast ArenA |
| 29 mei. '08 | Wetzel ondertekent eindelijk contract bij ADO |
| 29 mei. '08 | Feyenoord haalt Erasmus naar Rotterdam |
| Lees meer Eredivisie nieuws | |
| 1. | 34 | 72 | 10. | 34 | 46 | |||
| 2. | 34 | 69 | 11. | 34 | 43 | |||
| 3. | 34 | 63 | 12. | 34 | 43 | |||
| 4. | 34 | 62 | 13. | 34 | 34 | |||
| 5. | 34 | 60 | 14. | 34 | 32 | |||
| 6. | 34 | 60 | 15. | 34 | 31 | |||
| 7. | 34 | 51 | 16. | 34 | 30 | |||
| 8. | 34 | 49 | 17. | 34 | 29 | |||
| 9. | 34 | 47 | 18. | 34 | 27 | |||
| Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws. | ||||||||