Het laatste voetbalnieuws » Hasselbaink en Loovens kunnen UEFA Cup vergeten
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Hasselbaink en Loovens kunnen UEFA Cup vergeten

Hasselbaink en Loovens kunnen UEFA Cup vergeten

Gepubliceerd op dinsdag 11 maart 2008 om 09:00

Cardiff City kan Europees voetbal uit het hoofd zetten. De ploeg uit Wales is nog maar twee zeges verwijderd van de FA Cup, en winst van dit bekertoernooi leidt normaal gesproken tot een ticket voor de UEFA Cup. Maar omdat Cardiff City geen Engelse club is, komt de ploeg niet in aanmerking voor Europees voetbal.

"Cardiff City kan geen Europees voetbal spelen, dat komt door een regel die we jaren geleden ingevoerd hebben", zegt een woordvoerder van de Engelse voetbalbond (FA) tegen persbureau Reuters. "De regel houdt in dat clubs uit Wales deel mogen nemen aan Engelse competities, maar niet namens Engeland uit mogen komen in Europese toernooien. Mocht Cardiff City de FA Cup winnen, dan schuift het UEFA Cup-ticket door naar de verliezend finalist."

Cardiff City, de ploeg van Glenn Loovens en Jerrel Hasselbaink, speelt in de halve finale van de FA Cup tegen Barnsley. De andere halve eindstrijd gaat tussen West Bromwich Albion en Portsmouth, de enig overgebleven Premier League-club.


Gerelateerd

Clubs

Cardiff City

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media