Het laatste voetbalnieuws » Mols twijfelt over afscheid, Sahin definitief weg
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Mols twijfelt over afscheid, Sahin definitief weg

Mols twijfelt over afscheid, Sahin definitief weg

Gepubliceerd op maandag 28 april 2008 om 09:00

Michael Mols weet nog niet of de bekerfinale tegen Roda JC zijn laatste wedstrijd als profvoetballer was. De 37-jarige aanvaller twijfelt nog over voortzetting van zijn carrière, zo liet hij na de wedstrijd weten aan FCUpdate.nl.

"Of dit mijn laatste wedstrijd was? Dat zou kunnen", zegt hij. "Maar ik weet het nog niet, eigenlijk. Misschien komt er de komende weken een moment, dat ik plotseling wakker word en besluit of ik stop of nog een jaar door wil. Maar er zijn ook sowieso twee partijen nodig. Als ik door wil maar Feyenoord niet, dan houdt het op. En andersom ook. Dus we gaan de komende weken rustig bekijken hoe het verder gaat."

Voorafgaand aan de wedstrijd had Mols laten weten dat het, als hij met de beker in zijn handen zou staan, misschien een mooi moment was om te stoppen. Toch ging die gedachte niet door zijn hoofd, toen hij een ereronde maakte door de Kuip. "Maar wel toen ik in de tweede helft gewisseld werd. Ik keek toen eens om me heen, naar al die mensen, en besefte dat dit wel eens mijn laatste wedstrijd kon zijn. Het was wel een prachtig moment, die wissel in een bekerfinale. Het was absoluut een hoogtepunt in mijn carrière. Maar nogmaals, ik heb nog niets besloten over de toekomst. Eerst maar eens een feestje vieren", lacht hij.

Wie wel zeker zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord speelde, was Nuri Sahin. De Turk was voor één seizoen gehuurd van Borussia Dortmund en keert komende zomer terug naar Duitsland. Ook hij kreeg na rust een publiekswissel. "Dat was een prachtig moment. Toen ik gewisseld werd, schoot het hele jaar nog eens aan me voorbij. Welk gevoel daarbij overheerste? Een mooi gevoel. Want het was een mooi jaar, waarin ik bijna alles gespeeld heb. Het was een mooie ervaring om hier te zijn."

Op de vraag of Sahin volgend seizoen zeker weer voor Borussia Dortmund speelt, antwoordt de middenvelder enigszins ontwijkend. "Ach, het is niet het moment om over Dortmund te praten. Op dit moment wil ik eerst nog even feesten. Maar ik kan alleen zeggen dat er natuurlijk wat contacten lopen, overal."


Gerelateerd

Wedstrijden

Feyenoord - Roda JC

Clubs

Feyenoord

Personen

Michael Mols
Nuri Sahin

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Feyenoord - Roda JC Kerkrade 2-0
Lees alles over Feyenoord - Roda JC

FCUpdate Social Media