Het laatste voetbalnieuws » Brandts kandidaat bij Rode Ster Belgrado
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Brandts kandidaat bij Rode Ster Belgrado

Brandts kandidaat bij Rode Ster Belgrado

Gepubliceerd op dinsdag 13 mei 2008 om 19:45

Ernie Brandts is een belangrijke kandidaat voor de functie van hoofdtrainer bij Rode Ster Belgrado. De leiding van de Servische club heeft bij zaakwaarnemer Kees Ploegsma naar de interesse van de huidige oefenmeester van NAC geïnformeerd. Die heeft laten weten dat Brandts open staat voor een overgang. "Nu is het afwachten of ze snel concreet worden", zei Ploegsma.

Brandts verraste dit seizoen bij NAC met de derde plaats in de reguliere competitie. De leiding van de club uit Breda wilde ondanks de successen niet verder met de oefenmeester. NAC voetbalt donderdag en zondag in twee duels met NEC om een ticket voor de UEFA Cup.

Rode Ster strijdt op dit moment met Partizan Belgrado om het kampioenschap van Servië. De club heeft drie speelronden voor het einde van de competitie drie verliespunten meer dan de koploper.

Rode Ster staat op dit moment onder leiding van trainer en oud-international Alexander Jankovic.


Gerelateerd

Clubs

Rode Ster Belgrado

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media