Het laatste voetbalnieuws » Van Basten niet tevreden over effectiviteit
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van Basten niet tevreden over effectiviteit

Van Basten niet tevreden over effectiviteit

Gepubliceerd op donderdag 29 mei 2008 om 22:31

Bondscoach Marco van Basten was na afloop van de 1-1 tegen Denemarken niet ontevreden over Oranje. "Maar het beroerde was, dat we de vele kansen niet hebben verzilverd. Dat zie je wel vaker bij ons. We hadden de wedstrijd in de eerste helft kunnen sluiten. Dat hebben we helaas niet gedaan."

Van Basten had genoten van de uitgespeelde treffer van Ruud van Nistelrooij. "Dat zag er mooi uit. Daar hebben we ook de kwaliteiten voor. We hebben nog wel vier tot vijf van die goede kansen gehad. Als je daaruit ook een of twee keer scoort, ben je klaar."

Over verdediger Joris Mathijsen, die met Wilfred Bouma strijdt om een basisplaats, liet Van Basten niet veel los. "Hij is een betrouwbare speler, hij weet wat hij moet doen. Hij had in deze wedstrijd een goede en sterke tegenstander. Daarom was het een prima oefening voor hem. Wie er zondag speelt, zullen we nog wel zien."


Gerelateerd

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.