Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Duitsland heeft zich voorgenomen de kwalificatie voor de kwartfinales van het EK zo snel mogelijk veilig te stellen. Drie punten in de 'kraker' donderdag tegen Kroatië lijken daarvoor genoeg te zijn.
De ogen zullen opnieuw gericht zijn op aanvaller Lukas Podolski, de 23-jarige speler die tegen Polen twee keer scoorde. "Die is in topvorm", zegt bondscoach Joachim Löw. Podolski speelt tegen Kroatië zijn vijftigste interland. "Daar ben ik niet mee bezig", zegt de topschutter. "Het gaat hier om de punten", aldus de speler, die bij Bayern München een teleurstellend seizoen achter de rug heeft.
![]() |
| De Kroatische groeibriljant Luka Modric |
De Duitsers zijn er echter niet helemaal gerust op. De galavoorstelling van Kroatië in en tegen Engeland in de kwalificatiereeks heeft indruk gemaakt. Dat de Kroaten in het eerste groepsduel tegen Oostenrijk na de snelle treffer niets meer lieten zien, zegt volgens Michael Ballack niets. "Ze zullen tegen ons hard werken", meent de vedette van Chelsea.
In het verleden vochten Duitsland en Kroatië verhitte duels uit. Op het WK in 1998 won Kroatië in de kwartfinale in een met rode kaarten ontsierd duel met 3-0, twee jaar eerder in de kwartfinale op het EK in Engeland waren de Duitsers met 2-1 te sterk.
"Duitsland is misschien favoriet, maar ook wij kunnen goede wedstrijden spelen", liet de Kroatische bondscoach Slaven Bilic in de aanloop weten. Kroatië speelt in Klagenfurt zo'n beetje een thuiswedstrijd. Er worden 50.000 fans in de Oostenrijkse stad verwacht. Beide landen kennen geen blessureleed.
| Kroatië nieuws | |
|---|---|
| 25 mei. | Eredivisie-Belgen gelijk tegen Montenegro |
| 17 mei. | Stimac na het EK nieuwe coach Kroatië |
| 14 mei. | Bilic na EK aan de slag bij Lokomotiv Moskou |
| 10 mei. | Bondscoach Bilic na EK weg bij Kroatië |
| Lees meer Kroatië nieuws | |
| Duitsland nieuws | |
| 28 mei. | Khedira bagatelliseert misstap tegen Zwitserland |
| 27 mei. | Zwitserse bondscoach: "Duitsland kan beter dan dit" |
| 27 mei. | Löw likt zijn wonden na afgang tegen Zwitserland |
| 26 mei. | Blamage Duitsland en Portugal, Spanje wint |
| Lees meer Duitsland nieuws | |
| EK nieuws | |
| 9 feb. '09 | Weinig incidenten in voetbalseizoen 2007-2008 |
| 31 dec. '08 | Van Basten verwijt zichzelf passieve houding op EK |
| 16 dec. '08 | Boulahrouz nog altijd boos op Van Breukelen |
| 24 nov. '08 | KNVB en Oranje-fans genomineerd voor FIFA-prijs |
| Lees meer EK nieuws | |
| EK - Groepsfase | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groep C | Groep B | |||||||
| 1. | 3 | 9 | 1. | 3 | 9 | |||
| 2. | 3 | 4 | 2. | 3 | 6 | |||
| 3. | 3 | 2 | 3. | 3 | 1 | |||
| 4. | 3 | 1 | 4. | 3 | 1 | |||
| Groep A | Groep D | |||||||
| 1. | 3 | 6 | 1. | 3 | 9 | |||
| 2. | 3 | 6 | 2. | 3 | 6 | |||
| 3. | 3 | 3 | 3. | 3 | 3 | |||
| 4. | 3 | 3 | 4. | 3 | 0 | |||
| Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws. | ||||||||