Het laatste voetbalnieuws » Griekse voetbalbond wil niet van Rehhagel af
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Griekse voetbalbond wil niet van Rehhagel af

Griekse voetbalbond wil niet van Rehhagel af

Gepubliceerd op dinsdag 17 juni 2008 om 10:23

Otto Rehhagel hoeft niet te vrezen voor zijn baan. De Duitse trainer strandde met Griekenland deze maand al in de groepsfase van het EK, maar geniet nog altijd het vertrouwen van de Griekse bond. Dat zegt althans bondspreses Vassilis Gagatsis.

"Het had heel makkelijk geweest om de coach te wisselen, maar wat het elftal samenhoudt is de continuiteit en het vertrouwen", aldus Gagatsis.

Rehhagel is in Griekenland bijna onsterfelijk, sinds hij het land in 2004 naar de Europese titel leidde. Sindsdien zijn prestaties echter uitgebleven. Griekenland plaatste zich niet voor het WK van 2006, terwijl het land op dit EK na twee wedstrijden nog puntloos is. Zweden (2-0) en Rusland (1-0) waren al te sterk.


Bron: De Telegraaf


Gerelateerd

Clubs

Griekenland

Personen

Otto Rehhagel

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.