Het laatste voetbalnieuws » Bilic houdt rekening met comeback Turkije
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Bilic houdt rekening met comeback Turkije

Bilic houdt rekening met comeback Turkije

Gepubliceerd op woensdag 18 juni 2008 om 09:00

Bondscoach Slaven Bilic van Kroatië eist dat zijn spelers in de kwartfinale tegen Turkije tot de laatste minuut bij de les blijven. De Turken bogen in de groepsduels met Zwitserland (2-1) en Tsjechië (3-2) in de slotfase een achterstand om in een overwinning.

"Hun comeback in die twee wedstrijden was zeer opvallend. Daar moeten we vrijdag rekening mee houden", aldus Bilic. De Kroaten zijn op het EK vooralsnog ongeslagen. Uit de drie groepswedstrijden werden negen punten verzameld.

Turkije kwam tegen Zwitserland terug van een 1-0-achterstand. In de laatste wedstrijd tegen Tsjechië stond de ploeg van Fatih Terim na 87 minuten met 2-1 achter, maar won het uiteindelijk toch met 3-2 en plaatste het zich voor de kwartfinales.


Gerelateerd

Clubs

Turkije
Kroatië

Personen

Slaven Bilic

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.