Het laatste voetbalnieuws » Ajax haalt Sulejmani voor 16,25 miljoen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Ajax haalt Sulejmani voor 16,25 miljoen

Ajax haalt Sulejmani voor 16,25 miljoen

Gepubliceerd op vrijdag 4 juli 2008 om 19:44

De nieuwbakken Ajax-trainer Marco van Basten heeft zijn gewenste aankoop binnen. Miralem Sulejmani komt deze zomer over van SC Heerenveen. De Amsterdamse club maakt liefst 16,25 miljoen euro over als afkoopsom.

De 19-jarige aanvaller had bij de Friezen nog een contract tot medio 2010. Sulejmani speelde eerder voor Partizan Belgrado. In de 34 duels die hij voor SC Heerenveen in actie kwam, was hij 15 keer trefzeker.

Sulejmani debuteerde op 6 februari van dit jaar in het nationale elftal van Servië in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Macedonië (1-1). Afgelopen seizoen ontving hij de Johan Cruijff Prijs voor Talent van het Jaar in de Eredivisie.

Eerder deze week kondigde Ajax-voorzitter Uri Coronel aan dat zijn club bereid is veel geld uit te trekken voor twee topspelers. "Liever dit dan tien investeringen in de breedte", zo liet hij weten.

Sulejmani is de tweede aankoop van Ajax in aanloop naar het nieuwe seizoen. Eerder werd de Argentijnse topschutter Dario Cvitanic van Banfield vastgelegd.


Gerelateerd

Clubs

Ajax
SC Heerenveen

Personen

Miralem Sulejmani

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

Transfers

Transfers van spelers Ajax
Speler   Van / naar
Lasse Schöne komt naar Ajax NEC
Transfers van spelers SC Heerenveen
Speler   Van / naar
Mark Uth komt naar SC Heerenveen 1.FC Köln
Daryl Janmaat vertrekt bij SC Heerenveen Feyenoord
Geert Arend Roorda vertrekt bij SC Heerenveen NEC
Alle Eredivisie transfers

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.