Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Kroatië
1. HNL
Programma & Uitslagen
2019-2020
1. HNL
Kroatië - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Topscorers
1. HNL programma & uitslagen 2019/2020
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 19 juli 2019
Osijek
2
-
0
Slaven
Dinamo Zagreb
3
-
0
Lokomotiva
Zaterdag 20 juli 2019
Rijeka
2
-
1
Varaždin
Gorica
1
-
1
Inter
Zondag 21 juli 2019
Hajduk
2
-
0
Istra
Vrijdag 26 juli 2019
Inter
0
-
2
Istra
Zaterdag 27 juli 2019
Slaven
0
-
3
Dinamo Zagreb
Lokomotiva
0
-
1
Rijeka
Zondag 28 juli 2019
Gorica
3
-
1
Osijek
Varaždin
0
-
3
Hajduk
Vrijdag 2 augustus 2019
Dinamo Zagreb
3
-
1
Gorica
Zaterdag 3 augustus 2019
Istra
3
-
1
Varaždin
Rijeka
3
-
1
Slaven
Zondag 4 augustus 2019
Hajduk
3
-
0
Lokomotiva
Osijek
3
-
1
Inter
Vrijdag 9 augustus 2019
Osijek
0
-
0
Dinamo Zagreb
Zaterdag 10 augustus 2019
Inter
2
-
2
Varaždin
Lokomotiva
4
-
1
Istra
Zondag 11 augustus 2019
Slaven
2
-
1
Hajduk
Gorica
2
-
0
Rijeka
Vrijdag 16 augustus 2019
Inter
1
-
2
Dinamo Zagreb
Zaterdag 17 augustus 2019
Varaždin
1
-
1
Lokomotiva
Istra
2
-
3
Slaven
Zondag 18 augustus 2019
Hajduk
3
-
0
Gorica
Rijeka
1
-
1
Osijek
Zaterdag 24 augustus 2019
Slaven
1
-
1
Varaždin
Zondag 25 augustus 2019
Inter
1
-
2
Lokomotiva
Gorica
1
-
1
Istra
Osijek
1
-
0
Hajduk
Vrijdag 30 augustus 2019
Lokomotiva
6
-
1
Slaven
Zaterdag 31 augustus 2019
Hajduk
1
-
0
Dinamo Zagreb
Istra
0
-
0
Osijek
Zondag 1 september 2019
Varaždin
1
-
3
Gorica
Rijeka
1
-
1
Inter
Vrijdag 13 september 2019
Dinamo Zagreb
1
-
0
Istra
Zaterdag 14 september 2019
Inter
3
-
1
Slaven
Gorica
0
-
0
Lokomotiva
Zondag 15 september 2019
Osijek
2
-
2
Varaždin
Rijeka
1
-
1
Hajduk
Vrijdag 20 september 2019
Lokomotiva
2
-
1
Osijek
Zaterdag 21 september 2019
Slaven
2
-
0
Gorica
Varaždin
1
-
0
Dinamo Zagreb
Zondag 22 september 2019
Hajduk
3
-
1
Inter
Istra
0
-
3
Rijeka
Vrijdag 27 september 2019
Lokomotiva
0
-
4
Dinamo Zagreb
Zaterdag 28 september 2019
Varaždin
0
-
2
Rijeka
Slaven
0
-
4
Osijek
Zondag 29 september 2019
Inter
0
-
2
Gorica
Istra
1
-
1
Hajduk
Vrijdag 4 oktober 2019
Istra
2
-
2
Inter
Zaterdag 5 oktober 2019
Hajduk
2
-
0
Varaždin
Dinamo Zagreb
1
-
0
Slaven
Osijek
2
-
1
Gorica
Zondag 6 oktober 2019
Rijeka
1
-
1
Lokomotiva
Vrijdag 18 oktober 2019
Gorica
2
-
4
Dinamo Zagreb
Zaterdag 19 oktober 2019
Varaždin
1
-
0
Istra
Slaven
1
-
2
Rijeka
Zondag 20 oktober 2019
Inter
3
-
3
Osijek
Lokomotiva
0
-
0
Hajduk
Vrijdag 25 oktober 2019
Varaždin
0
-
1
Inter
Zaterdag 26 oktober 2019
Hajduk
2
-
0
Slaven
Rijeka
1
-
2
Gorica
Zondag 27 oktober 2019
Istra
0
-
2
Lokomotiva
Dinamo Zagreb
1
-
0
Osijek
Zaterdag 2 november 2019
Dinamo Zagreb
1
-
0
Inter
Gorica
2
-
1
Hajduk
Zondag 3 november 2019
Slaven
0
-
0
Istra
Osijek
3
-
2
Rijeka
Maandag 4 november 2019
Lokomotiva
2
-
1
Varaždin
Vrijdag 8 november 2019
Istra
2
-
2
Gorica
Zaterdag 9 november 2019
Lokomotiva
3
-
1
Inter
Varaždin
0
-
0
Slaven
Zondag 10 november 2019
Hajduk
3
-
2
Osijek
Rijeka
0
-
5
Dinamo Zagreb
Vrijdag 22 november 2019
Dinamo Zagreb
1
-
1
Hajduk
Zaterdag 23 november 2019
Gorica
1
-
0
Varaždin
Slaven
1
-
0
Lokomotiva
Zondag 24 november 2019
Osijek
1
-
0
Istra
Inter
1
-
4
Rijeka
Vrijdag 29 november 2019
Slaven
3
-
0
Inter
Lokomotiva
4
-
0
Gorica
Zaterdag 30 november 2019
Varaždin
1
-
1
Osijek
Istra
1
-
2
Dinamo Zagreb
Zondag 1 december 2019
Hajduk
0
-
4
Rijeka
Vrijdag 6 december 2019
Dinamo Zagreb
1
-
0
Varaždin
Zaterdag 7 december 2019
Gorica
2
-
0
Slaven
Inter
1
-
1
Hajduk
Zondag 8 december 2019
Osijek
4
-
0
Lokomotiva
Rijeka
2
-
0
Istra
Vrijdag 13 december 2019
Gorica
1
-
1
Inter
Zaterdag 14 december 2019
Rijeka
3
-
1
Varaždin
Dinamo Zagreb
1
-
0
Lokomotiva
Zondag 15 december 2019
Osijek
3
-
2
Slaven
Hajduk
2
-
1
Istra
Woensdag 18 december 2019
Dinamo Zagreb
3
-
0
Rijeka
Vrijdag 31 januari 2020
Inter
2
-
0
Istra
Zaterdag 1 februari 2020
Lokomotiva
2
-
1
Rijeka
Slaven
0
-
2
Dinamo Zagreb
Zondag 2 februari 2020
Varaždin
0
-
3
Hajduk
Gorica
0
-
0
Osijek
Vrijdag 7 februari 2020
Istra
1
-
0
Varaždin
Zaterdag 8 februari 2020
Osijek
1
-
1
Inter
Hajduk
1
-
0
Lokomotiva
Zondag 9 februari 2020
Rijeka
1
-
0
Slaven
Dinamo Zagreb
2
-
0
Gorica
Vrijdag 14 februari 2020
Lokomotiva
2
-
0
Istra
Zaterdag 15 februari 2020
Inter
1
-
2
Varaždin
Slaven
2
-
1
Hajduk
Zondag 16 februari 2020
Osijek
1
-
0
Dinamo Zagreb
Gorica
0
-
0
Rijeka
Vrijdag 21 februari 2020
Varaždin
0
-
2
Lokomotiva
Zaterdag 22 februari 2020
Hajduk
6
-
0
Gorica
Rijeka
1
-
0
Osijek
Zondag 23 februari 2020
Dinamo Zagreb
3
-
2
Inter
Istra
1
-
1
Slaven
Donderdag 27 februari 2020
Inter
0
-
2
Lokomotiva
Vrijdag 28 februari 2020
Slaven
0
-
0
Varaždin
Gorica
3
-
0
Istra
Zaterdag 29 februari 2020
Osijek
0
-
0
Hajduk
Dinamo Zagreb
4
-
0
Rijeka
Dinsdag 3 maart 2020
Lokomotiva
3
-
0
Slaven
Rijeka
4
-
1
Inter
Woensdag 4 maart 2020
Istra
1
-
0
Osijek
Varaždin
2
-
2
Gorica
Hajduk
0
-
2
Dinamo Zagreb
Zaterdag 7 maart 2020
Inter
0
-
2
Slaven
Osijek
2
-
0
Varaždin
Zondag 8 maart 2020
Dinamo Zagreb
2
-
0
Istra
Rijeka
2
-
0
Hajduk
Maandag 9 maart 2020
Gorica
1
-
3
Lokomotiva
Vrijdag 5 juni 2020
Hajduk
2
-
1
Inter
Zaterdag 6 juni 2020
Slaven
0
-
0
Gorica
Varaždin
1
-
3
Dinamo Zagreb
Zondag 7 juni 2020
Istra
1
-
3
Rijeka
Lokomotiva
0
-
1
Osijek
Donderdag 11 juni 2020
Inter
0
-
3
Gorica
Istra
0
-
1
Hajduk
Vrijdag 12 juni 2020
Varaždin
0
-
0
Rijeka
Lokomotiva
1
-
0
Dinamo Zagreb
Zaterdag 13 juni 2020
Slaven
0
-
0
Osijek
Dinsdag 16 juni 2020
Istra
2
-
0
Inter
Hajduk
2
-
3
Varaždin
Rijeka
2
-
2
Lokomotiva
Woensdag 17 juni 2020
Dinamo Zagreb
3
-
2
Slaven
Osijek
2
-
1
Gorica
Zaterdag 20 juni 2020
Inter
0
-
1
Osijek
Gorica
0
-
0
Dinamo Zagreb
Varaždin
3
-
0
Istra
Zondag 21 juni 2020
Slaven
1
-
0
Rijeka
Lokomotiva
3
-
2
Hajduk
Donderdag 25 juni 2020
Istra
1
-
1
Lokomotiva
Varaždin
1
-
0
Inter
Vrijdag 26 juni 2020
Rijeka
1
-
2
Gorica
Hajduk
2
-
1
Slaven
Zaterdag 27 juni 2020
Dinamo Zagreb
0
-
0
Osijek
Dinsdag 30 juni 2020
Lokomotiva
2
-
0
Varaždin
Slaven
3
-
0
Istra
Gorica
3
-
1
Hajduk
Woensdag 1 juli 2020
Inter
0
-
1
Dinamo Zagreb
Osijek
1
-
0
Rijeka
Zaterdag 4 juli 2020
Istra
2
-
2
Gorica
Lokomotiva
3
-
1
Inter
Varaždin
1
-
0
Slaven
Zondag 5 juli 2020
Hajduk
0
-
1
Osijek
Rijeka
2
-
0
Dinamo Zagreb
Vrijdag 10 juli 2020
Gorica
0
-
1
Varaždin
Zaterdag 11 juli 2020
Inter
0
-
1
Rijeka
Osijek
2
-
0
Istra
Zondag 12 juli 2020
Slaven
1
-
1
Lokomotiva
Dinamo Zagreb
2
-
3
Hajduk
Vrijdag 17 juli 2020
Slaven
3
-
1
Inter
Zaterdag 18 juli 2020
Varaždin
1
-
0
Osijek
Istra
0
-
0
Dinamo Zagreb
Zondag 19 juli 2020
Lokomotiva
1
-
1
Gorica
Hajduk
2
-
3
Rijeka
Vrijdag 24 juli 2020
Dinamo Zagreb
2
-
0
Varaždin
Gorica
0
-
0
Slaven
Zaterdag 25 juli 2020
Inter
1
-
4
Hajduk
Rijeka
4
-
2
Istra
Osijek
1
-
2
Lokomotiva
Profiel
Naam:
1. HNL
Land:
Kroatië
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie
Laatste winnaar:
Dinamo Zagreb (2022/2023)