Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Tsjechië
Czech Liga
Programma & Uitslagen
2019-2020
Czech Liga
Tsjechië - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Topscorers
Czech Liga programma & uitslagen 2019/2020
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 12 juli 2019
Jablonec
2
-
0
Bohemians Stř
Zaterdag 13 juli 2019
Baník
1
-
2
Slovan
Příbram
1
-
1
Teplice
Viktoria Plzeň
3
-
1
Sigma
Zondag 14 juli 2019
Mladá Boleslav
1
-
0
Karviná
Dynamo CB
0
-
1
Opava
Sparta
0
-
2
Slovácko
Maandag 15 juli 2019
Zlín
0
-
1
Slavia
Vrijdag 19 juli 2019
Slovan
1
-
2
Viktoria Plzeň
Zaterdag 20 juli 2019
Sigma
1
-
0
Zlín
Opava
1
-
0
Příbram
Slovácko
0
-
2
Dynamo CB
Sparta
2
-
0
Jablonec
Zondag 21 juli 2019
Bohemians Stř
3
-
0
Mladá Boleslav
Teplice
1
-
5
Slavia
Maandag 22 juli 2019
Karviná
1
-
2
Baník
Vrijdag 26 juli 2019
Baník
0
-
1
Teplice
Zaterdag 27 juli 2019
Příbram
3
-
2
Bohemians Stř
Zlín
2
-
1
Slovan
Viktoria Plzeň
3
-
2
Karviná
Zondag 28 juli 2019
Jablonec
6
-
0
Slovácko
Mladá Boleslav
4
-
1
Opava
Slavia
1
-
0
Sigma
Maandag 29 juli 2019
Dynamo CB
2
-
2
Sparta
Vrijdag 2 augustus 2019
Opava
0
-
2
Baník
Zaterdag 3 augustus 2019
Slovácko
1
-
0
Zlín
Slovan
0
-
1
Sigma
Bohemians Stř
0
-
0
Viktoria Plzeň
Zondag 4 augustus 2019
Karviná
0
-
0
Slavia
Dynamo CB
1
-
1
Jablonec
Sparta
3
-
0
Příbram
Vrijdag 9 augustus 2019
Zlín
1
-
0
Teplice
Zaterdag 10 augustus 2019
Baník
4
-
2
Bohemians Stř
Sigma
1
-
1
Karviná
Příbram
2
-
0
Dynamo CB
Slavia
1
-
0
Slovan
Zondag 11 augustus 2019
Viktoria Plzeň
0
-
2
Slovácko
Jablonec
2
-
1
Opava
Mladá Boleslav
4
-
3
Sparta
Vrijdag 16 augustus 2019
Dynamo CB
0
-
3
Slavia
Zaterdag 17 augustus 2019
Opava
0
-
3
Zlín
Slovácko
2
-
0
Příbram
Bohemians Stř
3
-
2
Sigma
Zondag 18 augustus 2019
Sparta
2
-
0
Baník
Karviná
0
-
1
Slovan
Jablonec
2
-
1
Mladá Boleslav
Teplice
1
-
1
Viktoria Plzeň
Vrijdag 23 augustus 2019
Baník
3
-
0
Slovácko
Sigma
2
-
0
Teplice
Zaterdag 24 augustus 2019
Zlín
1
-
4
Karviná
Příbram
4
-
0
Jablonec
Slavia
4
-
0
Bohemians Stř
Zondag 25 augustus 2019
Viktoria Plzeň
4
-
0
Opava
Mladá Boleslav
4
-
2
Dynamo CB
Slovan
3
-
1
Sparta
Zaterdag 31 augustus 2019
Bohemians Stř
2
-
1
Slovan
Slovácko
1
-
1
Mladá Boleslav
Příbram
1
-
2
Viktoria Plzeň
Zondag 1 september 2019
Opava
1
-
1
Slavia
Teplice
0
-
0
Karviná
Jablonec
2
-
1
Baník
Dynamo CB
2
-
0
Zlín
Sparta
3
-
3
Sigma
Vrijdag 13 september 2019
Sigma
2
-
0
Opava
Zaterdag 14 september 2019
Slovan
1
-
1
Teplice
Mladá Boleslav
6
-
0
Příbram
Slavia
3
-
0
Slovácko
Zondag 15 september 2019
Karviná
0
-
0
Bohemians Stř
Zlín
0
-
2
Sparta
Baník
2
-
1
Dynamo CB
Maandag 16 september 2019
Viktoria Plzeň
3
-
2
Jablonec
Woensdag 18 september 2019
Teplice
2
-
0
Mladá Boleslav
Vrijdag 20 september 2019
Bohemians Stř
2
-
2
Zlín
Zaterdag 21 september 2019
Slovácko
1
-
1
Teplice
Opava
1
-
1
Slovan
Příbram
0
-
2
Karviná
Dynamo CB
0
-
3
Viktoria Plzeň
Zondag 22 september 2019
Mladá Boleslav
2
-
0
Baník
Sparta
0
-
3
Slavia
Maandag 23 september 2019
Jablonec
2
-
2
Sigma
Vrijdag 27 september 2019
Teplice
1
-
0
Bohemians Stř
Zaterdag 28 september 2019
Sigma
2
-
2
Slovácko
Zlín
0
-
1
Jablonec
Slavia
1
-
0
Mladá Boleslav
Zondag 29 september 2019
Karviná
1
-
1
Opava
Viktoria Plzeň
1
-
0
Sparta
Maandag 30 september 2019
Slovan
4
-
2
Dynamo CB
Baník
3
-
0
Příbram
Vrijdag 4 oktober 2019
Slovácko
3
-
1
Slovan
Zaterdag 5 oktober 2019
Opava
0
-
1
Teplice
Baník
4
-
0
Zlín
Příbram
0
-
0
Sigma
Sparta
4
-
0
Karviná
Zondag 6 oktober 2019
Mladá Boleslav
2
-
1
Viktoria Plzeň
Dynamo CB
3
-
2
Bohemians Stř
Jablonec
0
-
2
Slavia
Zaterdag 19 oktober 2019
Slovan
2
-
2
Jablonec
Sigma
1
-
3
Dynamo CB
Zlín
0
-
2
Mladá Boleslav
Slavia
3
-
1
Příbram
Zondag 20 oktober 2019
Bohemians Stř
1
-
0
Opava
Karviná
0
-
2
Slovácko
Viktoria Plzeň
3
-
0
Baník
Teplice
1
-
1
Sparta
Vrijdag 25 oktober 2019
Jablonec
4
-
1
Teplice
Zaterdag 26 oktober 2019
Slovácko
4
-
0
Opava
Baník
2
-
2
Sigma
Příbram
0
-
0
Zlín
Sparta
4
-
0
Bohemians Stř
Zondag 27 oktober 2019
Mladá Boleslav
1
-
3
Slovan
Dynamo CB
3
-
0
Karviná
Viktoria Plzeň
0
-
1
Slavia
Vrijdag 1 november 2019
Bohemians Stř
0
-
0
Slovácko
Zaterdag 2 november 2019
Sigma
2
-
2
Mladá Boleslav
Slavia
4
-
0
Baník
Zondag 3 november 2019
Teplice
1
-
3
Dynamo CB
Karviná
0
-
1
Jablonec
Slovan
3
-
2
Příbram
Opava
0
-
1
Sparta
Maandag 4 november 2019
Zlín
1
-
1
Viktoria Plzeň
Vrijdag 8 november 2019
Baník
3
-
0
Karviná
Mladá Boleslav
2
-
1
Bohemians Stř
Zaterdag 9 november 2019
Zlín
1
-
0
Sigma
Příbram
0
-
0
Opava
Jablonec
2
-
2
Sparta
Zondag 10 november 2019
Viktoria Plzeň
4
-
1
Slovan
Dynamo CB
2
-
0
Slovácko
Slavia
3
-
0
Teplice
Vrijdag 22 november 2019
Sparta
3
-
3
Dynamo CB
Zaterdag 23 november 2019
Opava
1
-
0
Mladá Boleslav
Bohemians Stř
1
-
0
Příbram
Slovan
5
-
0
Zlín
Sigma
0
-
0
Slavia
Zondag 24 november 2019
Teplice
1
-
1
Baník
Karviná
1
-
1
Viktoria Plzeň
Maandag 25 november 2019
Slovácko
1
-
1
Jablonec
Vrijdag 29 november 2019
Baník
0
-
0
Opava
Zaterdag 30 november 2019
Zlín
2
-
1
Slovácko
Sigma
1
-
0
Slovan
Příbram
0
-
1
Sparta
Zondag 1 december 2019
Viktoria Plzeň
1
-
0
Bohemians Stř
Mladá Boleslav
3
-
1
Teplice
Jablonec
0
-
1
Dynamo CB
Slavia
2
-
0
Karviná
Vrijdag 6 december 2019
Bohemians Stř
0
-
2
Baník
Slovan
0
-
3
Slavia
Zaterdag 7 december 2019
Teplice
2
-
1
Zlín
Opava
1
-
2
Jablonec
Slovácko
2
-
1
Viktoria Plzeň
Zondag 8 december 2019
Karviná
1
-
1
Sigma
Dynamo CB
2
-
0
Příbram
Sparta
5
-
2
Mladá Boleslav
Vrijdag 13 december 2019
Mladá Boleslav
2
-
3
Jablonec
Zaterdag 14 december 2019
Příbram
1
-
4
Slovácko
Slovan
3
-
0
Karviná
Sigma
1
-
1
Bohemians Stř
Zlín
2
-
0
Opava
Baník
0
-
0
Sparta
Zondag 15 december 2019
Viktoria Plzeň
1
-
1
Teplice
Slavia
4
-
1
Dynamo CB
Vrijdag 14 februari 2020
Dynamo CB
3
-
0
Mladá Boleslav
Zaterdag 15 februari 2020
Slovácko
0
-
1
Baník
Teplice
1
-
3
Sigma
Karviná
2
-
0
Zlín
Sparta
0
-
2
Slovan
Zondag 16 februari 2020
Opava
0
-
3
Viktoria Plzeň
Bohemians Stř
1
-
0
Slavia
Maandag 17 februari 2020
Jablonec
4
-
0
Příbram
Zaterdag 22 februari 2020
Mladá Boleslav
0
-
0
Slovácko
Slavia
2
-
0
Opava
Slovan
3
-
1
Bohemians Stř
Viktoria Plzeň
4
-
0
Příbram
Zondag 23 februari 2020
Karviná
3
-
0
Teplice
Zlín
2
-
3
Dynamo CB
Sigma
1
-
0
Sparta
Maandag 24 februari 2020
Baník
1
-
1
Jablonec
Vrijdag 28 februari 2020
Dynamo CB
0
-
2
Baník
Zaterdag 29 februari 2020
Opava
2
-
1
Sigma
Jablonec
1
-
2
Viktoria Plzeň
Příbram
0
-
0
Mladá Boleslav
Sparta
2
-
2
Zlín
Zondag 1 maart 2020
Slovácko
2
-
0
Slavia
Bohemians Stř
0
-
0
Karviná
Zaterdag 7 maart 2020
Zlín
2
-
3
Bohemians Stř
Sigma
1
-
1
Jablonec
Viktoria Plzeň
1
-
0
Dynamo CB
Zondag 8 maart 2020
Slovan
4
-
0
Opava
Karviná
2
-
0
Příbram
Teplice
0
-
0
Slovácko
Slavia
1
-
1
Sparta
Maandag 9 maart 2020
Baník
2
-
3
Mladá Boleslav
Zaterdag 23 mei 2020
Teplice
2
-
0
Slovan
Dinsdag 26 mei 2020
Slovácko
0
-
0
Sigma
Jablonec
1
-
0
Zlín
Příbram
0
-
0
Baník
Mladá Boleslav
0
-
1
Slavia
Woensdag 27 mei 2020
Bohemians Stř
4
-
0
Teplice
Opava
0
-
0
Karviná
Dynamo CB
0
-
1
Slovan
Sparta
1
-
2
Viktoria Plzeň
Zaterdag 30 mei 2020
Sigma
1
-
2
Příbram
Slovan
3
-
1
Slovácko
Zlín
1
-
1
Baník
Viktoria Plzeň
7
-
1
Mladá Boleslav
Slavia
5
-
0
Jablonec
Zondag 31 mei 2020
Teplice
2
-
2
Opava
Bohemians Stř
3
-
2
Dynamo CB
Karviná
1
-
4
Sparta
Dinsdag 2 juni 2020
Jablonec
0
-
1
Slovan
Mladá Boleslav
1
-
1
Zlín
Příbram
0
-
1
Slavia
Woensdag 3 juni 2020
Opava
0
-
1
Bohemians Stř
Slovácko
2
-
0
Karviná
Dynamo CB
2
-
0
Sigma
Baník
0
-
2
Viktoria Plzeň
Sparta
3
-
0
Teplice
Zaterdag 6 juni 2020
Zlín
1
-
0
Příbram
Slovan
2
-
2
Mladá Boleslav
Bohemians Stř
0
-
1
Sparta
Zondag 7 juni 2020
Opava
1
-
1
Slovácko
Karviná
0
-
0
Dynamo CB
Sigma
2
-
3
Baník
Teplice
1
-
2
Jablonec
Slavia
0
-
0
Viktoria Plzeň
Woensdag 10 juni 2020
Sparta
2
-
0
Opava
Slovácko
1
-
2
Bohemians Stř
Dynamo CB
3
-
1
Teplice
Jablonec
1
-
0
Karviná
Příbram
2
-
1
Slovan
Mladá Boleslav
0
-
2
Sigma
Baník
2
-
2
Slavia
Viktoria Plzeň
3
-
0
Zlín
Zondag 14 juni 2020
Slovácko
0
-
2
Sparta
Slavia
1
-
0
Zlín
Sigma
0
-
1
Viktoria Plzeň
Slovan
0
-
0
Baník
Karviná
2
-
2
Mladá Boleslav
Teplice
4
-
0
Příbram
Bohemians Stř
3
-
0
Jablonec
Opava
2
-
0
Dynamo CB
Zaterdag 20 juni 2020
Příbram
2
-
0
Sigma
Teplice
4
-
1
Karviná
Zlín
3
-
1
Opava
Sparta
4
-
1
Slovan
Baník
1
-
3
Slavia
Zondag 21 juni 2020
Slovácko
1
-
2
Bohemians Stř
Mladá Boleslav
2
-
1
Dynamo CB
Viktoria Plzeň
2
-
0
Jablonec
Dinsdag 23 juni 2020
Karviná
0
-
0
Opava
Zlín
1
-
0
Příbram
Sigma
0
-
0
Teplice
Sparta
3
-
2
Baník
Woensdag 24 juni 2020
Jablonec
1
-
1
Slovan
Slavia
1
-
0
Viktoria Plzeň
Zaterdag 27 juni 2020
Dynamo CB
0
-
2
Mladá Boleslav
Bohemians Stř
2
-
1
Slovácko
Slovan
2
-
1
Baník
Zondag 28 juni 2020
Opava
0
-
0
Příbram
Sigma
3
-
1
Karviná
Teplice
4
-
1
Zlín
Viktoria Plzeň
2
-
1
Sparta
Slavia
4
-
0
Jablonec
Zaterdag 4 juli 2020
Mladá Boleslav
3
-
0
Bohemians Stř
Zondag 5 juli 2020
Slovan
1
-
3
Slavia
Baník
0
-
0
Viktoria Plzeň
Sparta
3
-
0
Jablonec
Dinsdag 7 juli 2020
Bohemians Stř
2
-
1
Mladá Boleslav
Woensdag 8 juli 2020
Viktoria Plzeň
4
-
0
Slovan
Slavia
0
-
0
Sparta
Jablonec
1
-
1
Baník
Zondag 12 juli 2020
Slovan
2
-
0
Mladá Boleslav
Donderdag 23 juli 2020
Opava
Geannuleerd
Sigma
Příbram
Geannuleerd
Teplice
Zlín
Geannuleerd
Karviná
Zondag 26 juli 2020
Teplice
Geannuleerd
Opava
Sigma
Geannuleerd
Zlín
Karviná
Geannuleerd
Příbram
Profiel
Naam:
Czech Liga
Land:
Tsjechië
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie
Laatste winnaar:
Sparta (2022/2023)