Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

31 juli 2021 – Nog een maand en het nieuwe seizoen in de Eredivisie gaat van start. Gedurende de voorbereiding houdt FCUpdate.nl een overzicht bij van de oefenwedstrijden die gespeeld zijn en worden.

Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij


Ajax

3/7 Ajax - Koninklijke HFC 6-0 (19. David Neres 1-0, 21. Neres 2-0, 23. Neres 3-0, 24. Kenneth Taylor 4-0, 43. Danilo 5-0, Kristian Hlynsson 6-0)
6/7 Ajax - Quick '20 1-1 (45. Mohammed Kudus 1-0, 87. Issy Wevers 1-1) 
10/7 Ajax - SC Paderborn 07 4-1 (16. Sébastien Haller 1-0, 37. Mohammed Kudus 2-0, 57. Danilo 3-0, 66. Uwe Hünemeier 3-1, 78. Zakaria Labyad 4-1)
16/7 RSC Anderlecht - Ajax 0-2 (7. Sébastien Haller 0-1, 55. Sébastien Haller 0-2)
24/7 Bayern München - Ajax 2-2 (10. Sébastien Haller 0-1, 40. Eric Maxim Choupo-Moting 1-1, 49. Tanguy Nianzou 2-1, 60. Victor Jensen 2-2)
31/7 Ajax - RB Leipzig 1-1 (4. Dusan Tadic 1-0, 54. Christopher Nkunku 1-1)
4/8 Ajax - Leeds United

AZ

3/7 AZ - NEC 4-1 (27. Jesper Karlsson 1-0, 36. Jonathan Okita 1-1, 60. Zakaria Aboukhlal 2-1, 77. Sam Beukema 3-1, 86. Sam Beukema 4-1
7/7 AZ - TOP Oss 3-0 (12. Dani de Wit 1-0, 47. Ernest Poku 2-0, 69. De Wit 3-0)
10/7 AZ - RSC Anderlecht 1-1 (41. Francis Amuzu 0-1, 75. Zakaria Aboukhlal 1-1)
14/7 KRC Genk - AZ 1-1 (78. Cyriel Dessers 1-0, 90. Thijs Oosting 1-1)
17/7 RB Leipzig - AZ 1-0 (51. Lazar Samardzic 1-0)
21/7 AZ - ADO Den Haag 3-0 (51. Hakon Evjen 1-0, 58. Hakon Evjen 2-0, 82. Zakaria Aboukhlal 3-0)
25/7 AZ - Panathinaikos 3-0 (12. Jesper Karlsson 1-0, 85. Myron Boadu 3-0, 87. Tijjani Reijnders 3-0)
28/7 AZ - OFI Kreta 2-0 (8. Albert Gudmundsson 1-0, 58. Jorn Berkhout 2-0)
31/7 AZ - Real Sociedad 1-0 (33. Zakaria Aboukhlal 1-0)
8/8 AZ - Torino

FC Groningen

3/7 Pelikaan S - FC Groningen 1-4 (53. Ahmed El Messaoudi 0-1, 59. Eduard de Jonge Rosa 1-1, 74. Tika de Jonge 1-2, 77. Romano Postema 1-3, 88. Sam Schreck 1-4)
10/7 KRC Genk - FC Groningen 1-1 (19. Michael de Leeuw 0-1, 68. Joseph Paintsil 1-1)
16/7 SC Verl - FC Groningen 3-2 (27. Leandro Putaro 1-0, 58. Cyrill Akono 2-0, 69. Maximilian Franke 3-0, 76. Mo El Hankouri 3-1, 86. Mo El Hankouri 3-2)
17/7 VfL Osnabrück - FC Groningen 0-1 (63. Luis Sprekelmeyer (eigen doelpunt) 0-1)
23/7 FC Groningen - sc Heerenveen 2-1 (42. Wessel Dammers, 73. Pavel Bochniewicz 90. Wessel Dammers)
31/7 Borussia Mönchengladbach - FC Groningen 2-1 (15. Lars Stindl 1-0, 40. Azor Matusiwa e.d. 2-0, 48. Michael de Leeuw 2-1)
6/8 FC Groningen - Venezia

FC Twente
3/7 Sparta Enschede - FC Twente 1-8 (3. Virgil Misidjan 0-1, 32. Imar Bult 1-1, 39. Daan Rots 1-2, 51. Ramiz Zerrouki 1-3, 56. Gijs Smal 1-4, 59. Jayden Oosterwolde 1-5, 71. Daan Rots 1-6, 77. Ramiz Zerrouki 1-7, 88. Lammert Roossien 1-8)
6/7 FC Twente - HSC '21 2-0 (3. Daan Rots 1-0, Jayden Oosterwolde 2-0)
16/7 FC Twente - PEC Zwolle 1-0 (23. Denilho Cleonise 1-0)
24/7 FC Twente - ADO Den Haag 4-2 (29. Sem Steijn 0-1, 48. Ramiz Zerrouki 1-1, 57. Ramiz Zerrouki 2-1, 63. Sem Steijn, 79. Jayden Oosterwolde 3-2, 111. Nathan Markelo 4-2)
31/7 Arminia Bielefeld - FC Twente 1-1 (25. Ricky van Wolfswinkel 0-1, 67. Fabian Klos 1-1)

FC Utrecht
30/6 FC Utrecht - KV Mechelen 7-2
(2. Moussa Sylla 1-0, 19. Bart Ramselaar 2-0, 28. Adrián Dalmau 3-0, 32. Geoffry Hairemans 3-1, 44. Dalmau 4-1, 57. Remco Balk 5-1, 65. Gyrano Kerk 6-1, 71. Hugo Cuypers (e.d.) 7-1,  76. Hugo Cuypers 7-2)
9/7 FC Utrecht - KAA Gent 3-0 (37. Anastasios Douvikas 1-0, 60. Sander van de Streek 2-0, 73. Bart Ramselaar 3-0)
10/7 FC Utrecht - Anderlecht 1-1 (45. Adrián Dalmau 1-0, 81. Lucas Stassin 1-1)
13/7 Club Brugge - FC Utrecht 2-4 (32. Remco Balk 0-1, 51. Mats Rits 1-1, 65. Djevencio van der Kust 1-2, 76. Anastasios Douvikas 1-3, 79. Lynnt Audoor 2-3, 83. Simon Gustafson 2-4)
14/7 Beerschot - FC Utrecht 1-2 (32. Othman Boussaid 0-1, 77. Sander van de Streek 0-2, 81. Blessing Chibuike Eleke 1-2)
17/7 Zulte Waregem - FC Utrecht 0-0
24/7 FC Utrecht - Volos NFC 6-2 (29. Tasos Douvikas 1-0, 33. Tasos Douvikas 2-0, 35. Quinten Timber 3-0, 37. Tom van Weert 3-1, 56. Sotiris Ninis 3-2, 68. Remco Balk 4-2, 86. Remco Balk 5-2, 90. Sander van de Streek 6-2)
28/7 Bayer Leverkusen - FC Utrecht 1-5 (50. Mitchel Bakker 1-0, 55. Gyrano Kerk 1-1, 71. Gyrano Kerk 1-2, 102. Remco Balk 1-3, 128. Adrian Dalmau 1-4, 129. Adrian Dalmau 1-5)
31/7 Bochum - FC Utrecht 0-2 (Bart Ramselaar 0-1, Bart Ramselaar 0-2)

Feyenoord

26/6 Feyenoord - KAA Gent 1-1 (55. Tarik Tissoudali 0-1, 62. Naoufal Bannis 1-1)
3/7 Feyenoord - AEK Athene 3-1 (14. Muamer Tankovic 1-0, 29. Bryan Linssen 1-1, 32. Naoufal Bannis 2-1, 38. Luis Sinisterra 3-1)
7/7 Feyenoord - FC Zürich 1-0 (3. Luis Sinisterra 1-0)
10/7 Young Boys - Feyenoord 2-0 (28. Marvin Spielmann 1-0, 70. Ulisses Garcia 2-0)
17/7 Feyenoord - Werder Bremen 2-1 (7. Jens Toornstra 1-0, 27. Josh Sargent 1-1, 60. Orkun Kökcü 2-1)
25/7 Feyenoord - PAOK Saloniki 1-2 (2. Wouter Burger 1-0, 14. Christos Zolis 1-1, 52. Georgios Koutsias 1-2)
1/8 Feyenoord - ADO Den Haag

Fortuna Sittard

17/7 Beerschot - Fortuna Sittard 1-1 (14. Samy Baghdadi 0-1, 90. Joren Dom 1-1)
21/7 OFI Kreta - Fortuna Sittard 1-1 (26. Emil Hansson 1-0, 31. Jonathan de Guzman 1-1)
24/7 Standard Luik - Fortuna Sittard 3-1
30/7 FC Dordrecht - Fortuna Sittard 0-0

Go Ahead Eagles

3/7 Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-1 (49. Lennerd Daneels 0-1, 55. Mortiz-Broni Kwarteng 1-1)
10/7 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 1-0 (26. 1-0 Bilal Basacikoglu)
23/7 Go Ahead Eagles - Vitesse 1-1 (37. Oussama Darfalou 0-1, 45. Giovarni Sluiter)
31/7 Go Ahead Eagles - FC Emmen 1-2 (80. Azzeddine Toufiqui 0-1, 85. Marc Cardona 1-1, 91. Jasin-Amin Assehnoun 1-2)

Heracles Almelo

2/7 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-2 (60. Emanuel Emegha 0-1, 67. Emegha 0-2, 78. Giacomo Quagliata 1-2)
10/7 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 1-0 (26. Bilal Basacikoglu 1-0)
15/7 Heracles Almelo - SV Rödinghausen 2-1 (58. Mateo Les 1-0, 86. Gerrit Kaiser 1-1, 88. Kasper Lunding 2-1)
16/7 FC Volendam - Heracles Almelo 2-1 (21. Daryl van Mieghem 1-0, 44. Boy Deul 2-0, 82. Sinan Bakis 2-1)
21/7 Heracles Almelo - PAOK Saloniki 1-2 (14. Sérgio Oliveira 0-1, 16. Rai Vloet 1-1, 33. Sérgio Oliveira 1-2)
24/7 Heracles Almelo - NEC 0-1 (26. Jordy Bruijn 0-1)
25/7 FC Emmen - Heracles Almelo 4-1 (28. Peter van Ooijen 1-0, 61. Rui Mendes 2-0, 70. Rui Mendes 3-0, Ismail Azzaoui 3-1, 82. Peter van Ooijen 4-1)
30/7 Heracles Almelo - RKC Waalwijk 4-1 (34. Bilal Basacikoglu 1-0, 59. Rai Vloet 2-0, 73. Orestis Kiomourtzoglou 3-0, 83. Saïd Bakari 3-1, 90. Noah Fadiga 4-1)
31/7 Heracles Almelo - De Graafschap 2-2 (24. Mohamed Amissi 1-0, 32. Danny Verbeek 1-1, 33. Sinan Bakis 2-1. 35. Joey Konings 2-2)
4/8 Heracles Almelo - HSC '21
7/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle
8/8 PEC Zwolle - Heracles Almelo

NEC

1/7 S.C. NEC - NEC 1-13 (12. Magnus Mattsson 0-1, 22. Thibo Baeten 0-2, 28. Baeten 0-3, 33. Mikkel Duelund 0-4, 37. Baeten 0-5, 46. Jordy Wijnhoven 1-5, 54. Duelund 1-6, 58. Baeten 1-7, 61. Souffian El Karouani 1-8, 62. Baeten 1-9, 63. Baeten 1-10, 78. Ole Romeny 1-11, 80. Kevin Bukusu 1-12, 84. Elayis Tavsan 1-13)
3/7 AZ - NEC 4-1 (27. Jesper Karlsson 1-0, 36. Jonathan Okita 1-1, 60. Zakaria Aboukhlal 2-1, 77. Sam Beukema 3-1, 86. Sam Beukema 4-1)
10/7 AFC - NEC 2-1 (19. Raily Ignacio 1-0, 31. Matthijs Jesse 2-0, 76. Jonathan Okita 2-1)
17/7 NEC - RKC Waalwijk 3-0 (44. Dirk Proper 1-0, 50. Ole Romeny 2-0, 87. Elayis Tavsan 3-0)
24/7 Heracles Almelo - NEC 0-1 (26. Jordy Bruijn 0-1)
30/7 NEC - OFI Kreta 2-0 (12. Jordy Bruijn 1-0, 52. Ivan Márquez 2-0)

PEC Zwolle

30/6 PEC Zwolle - Borussia Dortmund Onder-23 1-1 (44. Kenneth Paal 1-0, 87. Marco Pasalic 1-1)
8/7 PEC Zwolle – FC Volendam 0-2 (27. Robert Mühren 0-1, 75. Jim Beers 0-2)
16/7 FC Twente - PEC Zwolle 1-0 (23. Denilho Cleonise 1-0)
20/7 PEC Zwolle - Helmond Sport 3-0 (35. Samir Lagsir 1-0, 66. Siemen Voet 2-0, 88. Hakon Gangstad 3-0)
24/7 PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1 (35. Mustafa Saymak 1-0, 66. Robin  Maulun 1-1, 78. Eliano Reijnders 2-1)
28/7 Fenerbahçe - PEC Zwolle (45. Marcel Tisserand 1-0, 48. Enner Valencia 2-0, 68. Mustafa Saymak 2-1, 81. Chardi Landu 2-2)
31/7 PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-2 (7. Henk Veerman 0-1, 83. Siem de Jong 0-2)
7/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle
8/8 PEC Zwolle - Heracles Almelo

PSV

3/7 PSV - RWDM 6-2 (4. Corenthyn Lavie 0-1, 6. Yorbe Vertessen 1-1, 10. Eran Zahavi 2-1, 11. Glenn Claes 2-2, 30. Noni Madueke 3-2, 54. Jeremy Antonisse 4-2, 57. Eran Zahavi 5-2, 81. Noni Madueke 6-2)
7/7 Delbrücker SC - PSV 1-10 (13. Eran Zahavi 0-1, 15. Yorbe Vertessen 0-2, 16. Vertessen 0-3, 26. Noni Madueke 0-4, 32. Mario Götze 0-5, 34. Onbekende speler 1-5, 39. Madueke 1-6, 56. Fodé Fofana 1-7, 76. Fofana 1-8, 80. Fofana 1-9, 88. Davy Pröpper 1-10)
10/7 VfL Osnabrück - PSV 0-0
14/7 PSV - PAOK Saloniki 1-0 (25. Noni Madueke 1-0)
22/7 PSV - FC Eindhoven 2-0 (7. Cody Gakpo 1-0, 33. Bruma 2-0)

RKC Waalwijk

3/7 Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-1 (49. Lennerd Daneels 0-1, 55. Mortiz-Broni Kwarteng 1-1)
17/7 NEC – RKC Waalwijk 3-0 (44. Dirk Proper 1-0, 50. Ole Romeny 2-0, 87. Elayis Tavsan 3-0)
23/7 Roda JC Kerkrade - RKC Waalwijk 2-4 (5. Iliass Bel Hassani 0-1, 25. Ahmed Touba 0-2, 39. Richard van der Venne 0-3, 65. Fabian Serrarens 1-3, 79. Finn Stokkers 1-4, 83. Patrick Pflücke 2-4)
27/7 VVOG - RKC Waalwijk 1-5 (30. Michiel Kramer 0-1, 43. Lennerd Daneels 0-2, 57. Finn Stokkers 0-3, 72. 1-3, 74. Richard van der Venne 1-4, 84. Richard van der Venne 1-5) 
30/7 Heracles Almelo – RKC Waalwijk 4-1 (34. Bilal Basacikoglu 1-0, 59. Rai Vloet 2-0, 73. Orestis Kiomourtzoglou 3-0, 83. Saïd Bakari 3-1, 90. Noah Fadiga 4-1)
7/8 RKC Waalwijk - Lommel SK

SC Cambuur

10/7 SC Cambuur - SC Telstar 6-0 (11. Erik Schouten 1-0, 15. Sam Hendriks 2-0, 18. Sil Bos 3-0, 67. Alex Bangura 4-0, 72. Stefan Deuling 5-0, 76. Tom Boere 6-0)
17/7 RWD Molenbeek - SC Cambuur 0-1 (38. 0-1 Mitchel Paulissen)
24/7 PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1 (35. Mustafa Saymak 1-0, 66. Robin  Maulun 1-1, 78. Eliano Reijnders 2-1)
7/08 Waasland-Beveren - SC Cambuur

SC Heerenveen

3/7 sc Heerenveen - Jong FC Utrecht 3-1 (8. Joey Veerman 1-0, 55. Jeredy Hilterman 1-1, 66. Arjen van der Heide 2-1, 78. Benjamin Nygren 3-1)
10/7 sc Heerenveen - KV Kortrijk 2-2 (4. Teddy Chevalier 0-1, 50. Tibor Halilovic 1-1, 60. Tibor Halilovic 2-1, 72. Pape Habib Gueye 2-2)
13/7 sc Heerenveen - Maccabi Tel Aviv 0-2 (6. Sheran Yeini 0-1, 84. Dor Turgeman 0-2)
17/7 sc Heerenveen - TOP Oss 3-2 (4. Stanislav Shopov 1-0, 16. Tijani Noslin 1-1, 30. Noslin 1-2, 50. Tibor Halilovic 2-2, 87. Rodney Kongolo 3-2)
23/7 FC Groningen - sc Heerenveen 2-1 (42. Wessel Dammers, 73. Pavel Bochniewicz 90. Wessel Dammers)
31/7 PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-2 (7. Henk Veerman 0-1, 83. Siem de Jong 0-2)

Sparta Rotterdam

2/7 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-2 (60. Emanuel Emegha 0-1, 67. Emegha 0-2, 78. Giacomo Quagliata 1-2)
10/7 Sparta Rotterdam - KAA Gent 3-3 (14. Tarik Tissoudali 0-1, 25. Gianni Bruno 0-2, 26. Lennart Thy 1-2, 67. Emanuel Emegha 2-2, 79. Jeremy Udenhout 3-2, 84. Vadis Odjidja-Ofoe 3-3)
13/7 SC Telstar – Sparta Rotterdam 0-0
17/7 Antwerp - Sparta Rotterdam 0-1
(89. Reda Kharchouch 0-1)
23/7
Sparta - NAC Breda 1-2 (11. Ralf Seuntjens 0-1, 30. Kaj de Rooij 0-2, 38. Tommie Beugelsdijk 1-2)
31/7 Excelsior - Sparta Rotterdam 0-3 (56. Vito van Crooij 0-1, 73. Van Crooij 90. Emanuel Emegha 0-3)
7/8 Willem II – Sparta Rotterdam

Vitesse

30/6 Vitesse - AEK Athene 1-3 (17. Michalis Bakakis 0-1, 38. Dominik Oroz 1-1, 39. Christos Almpanis 1-2, 83. Theodosis Macheras Machairas 1-3)
2/7 Vitesse - NK Lokomotiva 1-3 (34. Julian von Moos 0-1, 36. Roko Simic 1-1, 45. Enis Cokaj 1-2, 73. Raul Florucz 1-3)
6/7 Vitesse - FC Nordsjælland 0-5 (3. Simon Adingra 0-1, 42. Umar Sadiq 0-2, 3. Kamaldeen Sulemana 0-3, 82. Oliver Antman 0-4, 84. Emeka Nnamani 0-5) 
13/7 Vitesse - OFI Kreta 2-1 (10. Million Manhoef 1-0, 17. Million Manhoef 2-0, 35. Fábio Sturgeon 2-1)
16/7 Schalke 04 - Vitesse 3-2 (53. Simon Terodde 1-0, 65. Simon Terodde 2-0, 73. Million Manhoef 2-1, 83. Blendi Idrizi 3-1, 88. Alois Oroz 3-2)
23/7 Go Ahead Eagles - Vitesse 1-1 (37. Oussama Darfalou 0-1, 45. Giovarni Sluiter)
24/7 Vitesse - Lommel SK 0-1 (78. Caio Roque 0-1)
29/7 VfL Bochum - Vitesse 1-2. (63. Riechedly Bazoer 0-1, 75. Takuma Asano 1-1, 82. Loïs Openda 1-2) 

Willem II

3/7 Willem II - Willem II amateurs 20-0 (8. Freek Heerkens 1-0, 9. Leeroy Owusu 2-0, 12. Kwasi Wriedt 3-0, 13. (e.d.) 4-0, 14. Kwasi Wriedt 5-0, 16. Ché Nunnely 6-0, 26. Görkem Saglam 7-0, 31. Mats Köhlert 8-0, 35. Derrick Köhn 9-0, 39. Leeroy Owusu 10-0, 42. Freek Heerkens 11-0, 44. Kwasi Wriedt 12-0, 45. Kwasi Wriedt 13-0, 51. Jasper Dahlhaus 14-0, 52. Elton Kabangu 15-0, 52. Jelte Pal 16-0, 57. Emil Bergström 17-0, 72. Elton Kabangu 18-0, 85. Elton Kabangu 19-0, 88. Jasper Dahlhaus 20-0) 
6/7 RKDSV - Willem II 0-11 (3. Kwasi Wriedt 0-1, 7. Emil Bergström 0-2, 23. Ché Nunnely 0-3, 25. Görkem Saglam 0-4, 27. Elton Kabangu 0-5, 49. Jasper Dahlhaus 0-6, 55. Dahlhaus 0-7, 59. Eigen goal 0-8, 67. Timo Regouin 0-9, 76. Jelte Pal 0-10, 80. Dahlhaus 0-11
10/7 Quick Boys - Willem II 2-5 (19. Elton Kabangu 0-1, 38. Dries Saddiki 0-2, 43. Elton Kabangu 0-3, 55. Kaj Tejan 1-3, 64. Timo Regouin 1-4, 67. Mohamad Mahmoed 2-4, 73. Jelte Pal 2-5)
17/7 Willem II - Excelsior 2-0 (41. Mats Köhlert 1-0, 46. Kwasi Wriedt 2-0)
24/7 Willem II - Lierse SK 4-1 (36. Kwasi Wriedt 1-0, 46. Elton Kabangu 2-0, 60. Wriedt 3-0, 78. John Yeboah 4-0, 82. Jens Naessens 4-1)
7/8 Willem II - Sparta Rotterdam

Eredivisie

gerelateerd