Capello: "We hebben Rooney nodig op EK"

0 reacties
Ger
19 oktober 2011, 20:51

Wayne Rooney hoeft ondanks zijn schorsing niet te vrezen voor zijn plek in de EK-selectie van Engeland. De aanvaller kreeg twee weken geleden een rode kaart tegen Montenegro en werd daarop door de UEFA geschorst voor de poulefase van de Europese eindronde.

Ondanks de zware sanctie maakt de bijna 26-jarige Rooney nog altijd deel uit van de plannen van bondscoach Fabio Capello. "We hebben op het EK de ervaring nodig van mensen als John Terry, Rio Ferdinand, Scott Parker en ook Rooney, zo hoop ik", zei de Italiaan tijdens een bijeenkomst in het Wembley stadion. Het is nog niet bekend of de Engelse voetbalbond in beroep gaat tegen de schorsing van drie duels.

Rooney keerde dinsdagavond in de Champions League-wedstrijd bij Otelul Galati (0-2) terug in de basiself van zijn werkgever Manchester United. Manager Alex Ferguson had de aanvaller drie dagen eerder in het competitieduel met Liverpool (1-1) nog op de bank gezet. Volgens de Schot was Rooney toen aangeslagen door zijn schorsing.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel