Koster (58) kiest voor avontuur in Tunesië

0 reacties
19 juni 2013, 09:43

Adrie Koster gaat op avontuur in Afrika. De 58-jarige Nederlander wordt de nieuwe coach van de Tunesische topclub Club Africain. Hij heeft een contract voor twee jaar getekend bij de club uit Tunis, meldt deze via de officiële kanalen.

Club Africain werd twaalf keer kampioen van Tunesië, maar de laatste titel dateert alweer van het seizoen 2007/2008. Koster moet een einde maken aan die droogte. Daarbij krijgt hij assistentie van conditietrainer Jan Winkels en keeperstrainer Harald Wapenaar. De komst van laatstgenoemde is verrassend; Wapenaar tekende eind vorige week nog een nieuwe verbintenis bij FC Volendam.

Koster werd vorig seizoen ontslagen bij het inmiddels failliete Beerschot. Daarvoor werkte hij bij onder meer Roda JC, RKC Waalwijk, Ajax en Club Brugge.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel