Ajax vanwege Tour de France niet tegen Anderlecht

19 juni 2019, 10:13
0 reacties

Ajax gaat op 6 juli niet oefenen tegen Anderlecht. Beide clubs hadden een akkoord, maar geven de autoriteiten van Brussel geen goedkeuring. Diezelfde dag is in de Belgische hoofdstad het Grand Départ van de Tour de France. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Komende vrijdag start voor Ajax de voorbereiding, die al voor een groot deel is ingevuld. De landskampioen verblijft volgende week van maandag tot en met zaterdag in De Lutte. Tijdens die trainingsweek speelt Ajax oefenwedstrijden in Oldenzaal tegen de amateurs van Quick'20 (dinsdag 25 juni) en het Deense Aalborg (zaterdag 29 juni). Hier ontbreken de spelers die vorige week interlandverplichtingen hadden. In De Lutte trainen de overige spelers van de A-selectie en de beloftenploeg.

De Amsterdammers vertrekken 13 juli naar het Oostenrijkse Bramberg voor opnieuw een trainingskamp. Daar wil Ajax ook twee oefenwedstrijden spelen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen