'Onrust zet door: ook financieel directeur weg bij ADO Den Haag'

0 reacties
20 december 2019, 12:22

ADO Den Haag heeft financieel directeur Henrik-Jan Rinner (rechts op foto) per direct op non-actief gesteld. Dat meldt althans Omroep West, dat zich op meerdere bronnen baseert. De Hagenaren namen eerder deze week ook al afscheid van Jeffrey van As en Kees Jansma.

Rinner was sinds 2017 financieel directeur van ADO en was in 2019 na het vertrek van Mattijs Manders tijdelijk algemeen directeur. Waarom hij plots moet vertrekken, is onduidelijk. Hij is na Van As de volgende bestuurder die deze week weg moet. Van As [a,https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/360877/van-as-oneens-met-ontslag-bij-ado-en-komt-in-actie/,_blank,vecht het besluit] van de club om zijn aflopende contract niet te verlengen overigens wel aan.

Naast Rinner en Van As is ook Jansma sinds dinsdag niet meer actief voor ADO. Hij trad af als adviseur omdat zijn adviezen niet werden opgevolgd.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel