Xavi met Al-Sadd naar kwartfinales op WK voor clubs

11 december 2019, 21:45
0 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Xavi Hernandez blijft actief op het WK voor clubs. De Spaanse trainer van Al-Sadd bereikte met zijn ploeg woensdag de kwartfinales op het toernooi door in Doha na verlenging met 3-1 te winnen van Hienghène Sport uit Nieuw-Caledonië.

Die club is de kampioen van Oceanië en was woensdag niet opgewassen tegen het team van Xavi. Na negentig minuten stond er een 1-1 stand op het bord, waarna de ploeg uit Qatar in de verlenging aan het langste eind trok in Doha. Al-Sadd is landskampioen van het organiserende land en neemt daardoor deel aan het WK.

Als het in de kwartfinales wint van het Mexicaanse Monterrey van Vincent Janssen, dan mag Al-Sadd zich opmaken voor een duel met Liverpool in de halve finale.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen