Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op zondag 16 augustus.
Sevilla – Manchester United (21.00 uur)
De vier overgebleven ploegen in de Europa League zijn allen serieus kanshebber voor de titel. De Spanjaarden alleen al gezien de reputatie die ze hebben in dit toernooi met vijf eindzeges, de Engelsen gezien de groei die ze hebben gemaakt sinds de komst Bruno Fernades. Voor een van beide strandt het schip vanavond: wie heeft nog het meeste over na een lang seizoen?
AS Eupen – Club Brugge (16.00 uur)
De seizoenstart is tot dusver dramatisch voor Ruud Vormer en consorten. De landskampioen van afgelopen jaar verloor eerst de bekerfinale en ging vervolgens op de eerste speeldag ook onderuit. Blijft het een en al malaise in Brugge of stelt de ploeg vandaag dan toch eindelijk orde op zaken?
Feyenoord – FC Twente (14.30 uur)
De eerste test van het seizoen rondde Feyenoord af met een ruime voldoende tegen Sparta Rotterdam, al zag trainer Dick Advocaat nog genoeg ruimte voor verbetering bij de Rotterdammers. Dat zal tegen FC Twente vermoedelijk wel nodig zijn, aangezien de Tukkers de eerste twee oefenpotjes van het seizoen ook winnend afsloot. Wie loopt tegen de eerste nederlaag aan?
14.30 uur: Feyenoord – FC Twente, FOX Sports 1, live verslag van het Eredivisie-duel
18.15 uur: Anderlecht - STVV, Ziggo Sport, live verslag van het Pro League-duel
19.30 uur: FOX Sports Vandaag, FOX Sports 1, actualiteitenprogramma
21.00 uur: Sevilla - Manchester United, RTL 7, live verslag van het Europa League-duel
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen