Gerbrands over teksten De Jong: "Voor mij een verrassing"

0 reacties
11 september 2020, 13:39

Toon Gebrands heeft ook vernomen dat Eredivisie-directeur Jan de Jong donderdag liet weten dat er de hoop is om in oktober meer fans toe te laten in de stadions. De algemeen directeur van PSV had die teksten niet zien aankomen en is benieuwd naar het plan.

Gerbrands vernam dat De Jong wil gaan experimenteren met meer fans op de tribunes. "Voor mij was dat een verrassing", zegt hij tegen het Algemeen Dagblad. "Het Philips Stadion is door de KNVB eerder aangewezen als testlocatie in de vorm van een zogeheten FieldLab. Daarom gaan we ervan uit dat wij ervoor in aanmerking komen om hiermee te testen."

Het Philips Stadion kan met de huidige regels 6.500 mensen per wedstrijd toelaten en wil dat graag opschroeven om meer van de 26.000 seizoenkaarthouders tevreden te kunnen stellen. Het is echter zeer de vraag of dat van de grond gaat komen omdat Hugo de Jonge vooralsnog niet van plan lijkt om mee te gaan in de ideeën van De Jong.

Transfers

Gerbrands heeft zich vrijdag bij het Radio 1-programma 1op1 ook uitgesproken over de transferwindow. "We zijn bezig met aankopen. Ik denk dat er twee in en er ook twee uit gaan", sprak de beleidsbepaler.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel