PSV blij met Philips: "We beseffen hoe bijzonder het is"

0 reacties
11 november 2020, 09:51

PSV en Philips hebben de sterke samenwerking een nieuwe dimensie te geven. De partijen gaan tot en met 2031 tot elkaar, zo is vastgelegd in een nieuw contract. Algemeeen directeur Toon Gerbrands van PSV beseft dat de langstlopende verbintenis ter wereld (107 jaar) heel bijzonder is.

"Philips staat aan de basis van het verleden, het heden, en de toekomst van onze club. Meer dan ooit beseffen we hoe bijzonder dat is. Wat we begin dit jaar nog als vanzelfsprekend zagen is inmiddels van grote waarde gebleken: de steun en betrokkenheid van belangrijke partners", vertelt Gerbrands over het nieuwe contract. "Philips maakt een enorme transformatie door naar gezondheidstechnologiebedrijf. Hun expertise en innovaties op het gebied van medische technologie zijn van vitaal belang. We passen deze ook toe om de prestaties en gezondheid van onze spelers, staf en medewerkers naar een nog hoger niveau te brengen. Daarmee is onze samenwerking misschien wel hechter dan ooit tevoren."

Sinds de oprichting van PSV in 1913 zijn beide partijen onlosmakelijk verbonden aan elkaar. Naast dit sponsorcontract, verlengt Philips als eerste partner in het Brainport-PSV Partnership de overeenkomst met PSV met vijf jaar tot 2026.

Officiรซle tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiรซle tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel