Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op donderdag 25 maart.
Oranje op rapport
Het Nederlands elftal is de WK-kwalificatiecyclus woensdagavond dramatisch gestart op bezoek bij Turkije. Het werd een horroravond, vooral dankzij plaaggeest Burak Yilmaz (4-2). Toch was het ook te wijten aan de matige optredens van vrijwel alle spelers van Oranje: er werden bijna ook alleen maar onvoldoendes uitgedeeld op het rapport.
Spanje - Griekenland (20.45 uur)
De laatste interland voor Spanje is er eentje die niet snel vergeten wordt: Duitsland werd met liefst 6-0 verlagen. Nu mag het elftal van Luis Enrique het opnemen tegen Griekenland. De laatste interlandwedstrijd van de Grieken dateren ook uit november, toen het met 2-1 won van Slovenië en tweede werd in de groep van de Nations League. De Grieken zijn onder John van 't Schip in goede vorm en verloren geen enkele keer in hun laatste vier interlands. Kunnen ze voor een stuntje zorgen tegen de Spanjaarden?
Duitsland - IJsland (20.45 uur)
Er is een hoop gebeurd sinds de vernedering tegen Spanje: Müller en Hummels zijn teruggekeerd bij de selectie, Joachim Löw maakte bekend dat hij zal stoppen als bondscoach na het EK en de zoektocht naar een nieuwe bondscoach is in volle gang. Met die ontwikkelingen moet de rust terugkeren richting het EK, te beginnen tegen IJsland. Een valse start is om alle redenen dus niet wenselijk voor onze oosterburen.
Frankrijk O21 - Denemarken O21 (21.00 uur)
Naast de WK-kwalificatieronde is er natuurlijk ook nog het EK Onder-21. Eén van de titelfavorieten, Frankrijk, komt woensdagavond in actie tegen de leeftijdsgenoten Denemarken. De Fransen beschikken over een fantastische selectie met spelers als Edouardo Camavinga en Jules Koundé, de verwachting is dat ze met gemak door de groep zullen gaan.
18.00 uur: Israël - Denemarken, Ziggo Sport, live verslag van het WK-kwalificatieduel
20.45 uur: Spanje - Griekenland, Ziggo Sport Voetbal, live verslag van het WK-kwalificatieduel
20.45 uur: Duitsland - IJsland, Ziggo Sport Docu, live verslag van het WK-kwalificatieduel
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen