Sébastien Haller heeft de afgelopen weken veel kritiek te verwerken gekregen. De spits van Ajax was zondagmiddag op bezoek bij FC Twente trefzeker, maar de achterban van zijn werkgever blijft twijfelen aan de kwaliteiten van de Fransman. Haller trekt zich daar echter weinig van aan.
"Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet veel volg op Social Media", vertelde de spits na afloop op de persconferentie. "Als je voor Ajax speelt, kent iedereen het verhaal over de nummer 9. Je weet dat er altijd dingen worden besproken. Er zullen niet veel spitsen beter zijn dan de spitsen die Ajax in het verleden heeft gehad. Het enige dat je kunt doen is alles geven om succesvol te zijn en veel prijzen te pakken. De rest moet je dan links laten liggen."
Haller is ook kritisch op zichzelf en weet dat het tegen Twente zeker beter moest. Toch blijven zijn doelstellingen met de regerend landskampioen onveranderd. "Het is belangrijk om de kansen te benutten, dus dat kon vandaag ook beter. Ik wil belangrijk zijn voor mijn team. Dat kan ook met een assist of goede manier van druk zetten. Ik hoop de titel en de beker te pakken. Alles waar wij aan meedoen, willen we graag winnen."
Lees ook: Voldoet Haller bij Ajax? Cijfers zeggen van wel
Ajax speelde op bezoek bij Twente met 1-1 gelijk en verspeelde dus direct punten in de titelstrijd. Haller maakte echter alweer zijn tweede treffer van het nieuwe seizoen. Hij was vorige week in de thuiswedstrijd tegen NEC Nijmegen (5-0 overwinning) ook trefzeker. Volgende week zondag staat voor Haller en zijn ploeggenoten een thuisduel met Vitesse op de planning.