Journalisten leggen Louis van Gaal vuur aan de schenen

0 reacties
9 november 2021, 07:00   Bijgewerkt: 8 november 2021, 22:46

Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op dinsdag 9 november.

Nieuws

Persconferentie Louis van Gaal

Het Nederlands elftal bereidt zich voor op het cruciale slot van de WK-kwalificatiecyclus, waarin Montenegro en Noorwegen de tegenstanders zijn. Bondscoach Louis van Gaal begint vandaag met een complete selectie en spreekt vanaf 16.00 uur met de pers. Twee uur later is de eerste training live te volgen op YouTube.

Wedstrijden

Juventus (v) - VfL Wolfsburg (v) (21.00 uur)

Met Dominique Janssen, Lynn Wilms, Joëlle Smits en Shanice van de Sanden lopen een hoop Nederlandse speelsters rond bij VfL Wolfsburg. De Duitse club, die wordt getraind door de eveneens Nederlandse Tommy Stroot, speelt vandaag de derde wedstrijd in de groepsfase van de Champions League. De wedstrijden tegen Chelsea (3-3) en Servette (5-0) leverden vier punten op.

Voetbal op tv

16.00 uur: Persconferentie Louis van Gaal, ESPN, live verslag van de persconferentie

18.00 uur: Training Nederlands elftal, YouTube, live verslag van de training

18.30 uur: ESPN Vandaag, ESPN, voetbalnieuwsprogramma

22.00 uur: Voetbalpraat, ESPN, voetbaltalkshow

23.00 uur: ESPN Vandaag, ESPN, voetbalnieuwsprogramma

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel