Jan Boskamp heeft dinsdagavond zijn rentree gemaakt op de Nederlandse televisie. De in België woonachtige voetbalanalyticus was enkele weken van de buis nadat zijn negentienjarige kleinzoon onlangs overleed. De 73-jarige Boskamp beleefde een nare periode, maar schoof dinsdag aan bij RTL 7 tijdens de wedstrijd Paris Saint-Germain - Real Madrid.
Het plotselinge overlijden van de tiener heeft Boskamp hard geraakt. "Ik heb echt een kloteperiode gehad", verzuchtte hij voorafgaand aan de wedstrijd bij RTL. "Sinds twee weken kan ik af en toe weer wat lachen en ouwehoeren", aldus de voormalig Feyenoorder, die tot vorig jaar nog regelmatig aanschoof bij Veronica Inside.
Boskamp's grootste hobby is altijd voetbal kijken geweest, maar zelfs de bal rolde wekenlang niet in zijn huiskamer. "Twee weken geleden ben ik weer op de bank gaan liggen. Ik heb een nieuwe gekocht, die ligt wat lekkerder. Ik kijk nu weer naar voetbal, dat heb ik een tijdje niet gedaan."
Kleinzoon Dennis overleed in november. De uitvaart van de negentienjarige Belg vond plaats op 19 november. Dennis Boskamp was een zoon van Tom, de zoon van Jan Boskamp.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen