Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op dinsdag 8 maart.
Bayern München - Red Bull Salzburg (21.00 uur)
Voor het eerst in bijna 4,5 jaar verloor Bayern München drie weken geleden een uitwedstrijd in de Champions League. Dankzij een laat doelpunt van Kingsley Coman sleepten de Duitsers een gelijkspel (1-1) uit het vuur. Vanavond moet de ploeg van trainer Julian Nagelsmann het karwei voor eigen publiek afmaken. Of weet Salzburg voor een enorme stunt te zorgen?
Liverpool - Internazionale (21.00 uur)
Na de 0-2 overwinning in de heenwedstrijd mag het niet meer misgaan voor Liverpool. Weet de Engelse topclub zijn goede uitgangspositie te verzilveren, dan zit het Champions League-avontuur erop voor het Internazionale van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. Liverpool, met Virgil van Dijk in de gelederen, verloor dit jaar nog geen enkele keer en is van plan de uitstekende reeks in stand te houden.
21.00 uur: Bayern München - Red Bull Salzburg, Ziggo Sport - live verslag van het Champions League-duel
21.00 uur: Liverpool - Internazionale, RTL 7 & Ziggo Sport - live verslag van het Champions League-duel
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen