Live voetbal
6
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
6
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Internationaal
WK Kwalificatie Azië
Programma & Uitslagen
2026
Oost-Timor - Chinees Taipei
Opstellingen
Timor-Leste
TIM
0
-
3
Chinees Taipei
CTA
WK Kwalificatie Azië
(1ste Ronde)
Di 17 okt. 2023, 13:00
Kaohsiung National Stadium Kaohsiung (Gaoxiong), Chinees Taipei
Gerelateerde wedstrijd: Chinees Taipei vs Oost-Timor
Overzicht
Opstellingen
Reacties
Opstellingen Timor-Leste - Chinees Taipei
Timor-Leste
Chinees Taipei
12
Filonito Nogueira
16
João Bosco
17
Luís Ribeiro
8
Freteliano dos Santos
18
Filomeno Junior
4
Anizo Correia
23
Cristevão Fernandes
19
Mário Donasio
7
João Pedro
22
Olagar Xavier
15
Alexander Moreira
1
Pan Wen-chieh
16
Wang Chien-Ming
2
Fong Shao-chi
12
Wen Chih-hao
6
Chen Wei-chuan
5
Huang Tzu-ming
20
Yu Chia-huang
11
Wu Chun-ching
10
A. Kouamé
8
Wu Yen-shu
9
Yu Yao-hsing
Coach:
Sun-Tae Park
Tactiek:
4-3-3
Coach:
Gary John White
Tactiek:
4-2-3-1
Wissels
Timor-Leste
Chinees Taipei
56'
João Bosco
Ricardo Bianco
65'
Alexander Moreira
Elias Mesquita
65'
Freteliano dos Santos
Luís Silva
78'
Olagar Xavier
Lourenço Paulo
46'
Wen Chih-hao
Lin Chang-lun
46'
Yu Chia-huang
Ko Yu-ting
63'
Wu Yen-shu
Kao Kuan-yu
69'
Huang Tzu-ming
Chen Ting-yang
78'
Fong Shao-chi
Liang Meng-hsin
Wisselspelers
Timor-Leste
Chinees Taipei
1
Junildo Pereira
2
Ricardo Bianco
56'
3
Fernando de Carvalho
5
Miguel Kieran
6
Marques de Carvalho
9
Elias Mesquita
65'
11
Luís Pinto
13
Lourenço Paulo
78'
14
Jose de Andrade
20
Pablo de Jesus
21
Luís Silva
65'
3
Chen Ting-yang
69'
4
Tu Shao-chieh
7
Gao Wei-jie
13
Lin Chang-lun
46'
14
Chen Chao-an
15
Ko Yu-ting
46'
17
Lee Hsiang-wei
18
Chao Ming-hsiu
19
Liang Meng-hsin
78'
21
Kao Kuan-yu
63'
22
Huang Chiu-lin
23
Shin Shin-an
Standen
Voor Timor-Leste is er geen stand beschikbaar.
Groep D
GS
DS
PT
1
Kirgizië
4
6
9
2
Oman
4
6
9
3
Maleisië
4
-2
6
4
Chinees Taipei
4
-10
0