Geen John en De Jong bij Oranje, wel Büttner

0 reacties
14 mei 2012, 17:43   Bijgewerkt: 19:57

Ola John en Luuk de Jong hebben een streep moeten zetten door hun oefenstage bij Oranje. Beide spelers van FC Twente kampen met fysieke ongemakken. De Jong heeft een voetblessure en krijgt uit voorzorg rust, terwijl John last heeft van de enkel.

Bondscoach Bert van Marwijk heeft nu achttien spelers op het veld. De meeste zijn afkomstig uit de Eredivisie, op Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart) en Hedwiges Maduro (Valencia) na. Beide spelers zijn net hersteld van een blessure.

Ook Alexander Büttner staat op het veld. De linksback speelt deze week met Vitesse de finale van de play-offs voor Europees voetbal tegen RKC Waalwijk. Coach John van den Brom wilde hem in eerste instantie niet afstaan voor de tweedaagse stage van Oranje in Hoenderloo, maar is daarop terug gekomen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel