Oezbekistan stap dichter bij WK-debuut

14 november 2012, 20:24   Bijgewerkt: 21:07
0 reacties

Oezbekistan heeft een belangrijke stap gezet naar het WK 2014. Het land, dat nog nooit deelnam aan de mondiale titelstrijd, boekte woensdag een 0-1 zege op Iran. Ulugbek Bakayev maakte de enige goal in Teheran.

Oezbekistan is door de overwinning de nieuwe lijstaanvoerder in groep A van de Aziatische zone. Het heeft na vijf duels acht punten. De situatie in de poule is bijzonder spannend, want Zuid-Korea, Iran en Qatar staan met zeven punten gedeeld tweede. Zuid-Korea heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Libanon verloor met 1-0 bij Qatar en staat met vier punten onderaan.

De top twee van de groep plaatst zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in Brazilië, de nummer drie is veroordeeld tot het spelen van play-offs.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen