Kevin Strootman, Arjen Robben Jordy Clasie, Daryl Janmaat en Jeremain Lens staan op scherp bij Oranje. Een gele kaart in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Roemenië komt het vijftal op een automatische schorsing te staan.
Robben kreeg afgelopen vrijdag een prent tijdens de thuiswedstrijd tegen Estland, omdat hij de bal in het doel schoot na een fluitsignaal van de scheidsrechter. Clasie kreeg een gele kaart in de uitwedstrijd bij Hongarije en Janmaat werd bestraft in het thuisduel met Andorra. Strootman en Lens ontvingen een waarschuwing in het uitduel met Roemenië.
Bij Roemenië kunnen Alexandru Bourceanu, Vlad Chiriches, Gheorghe Grozav, Adrian Mutu, Razvan Rat en Gabriel Tamas zich geen nieuwe boeking permitteren. Verdediger Dorin Goian ontving afgelopen vrijdag in het WK-kwalificatietreffen met Hongarije zijn tweede gele kaart, waardoor hij geschorst is tegen het Nederlands elftal.