FIFA-topman: uitspraken verkeerd geïnterpreteerd

0 reacties
Ger
25 april 2013, 19:12

Secretaris-generaal Jerôme Valcke van de FIFA betreurt de ophef die is ontstaan over enkele gewaagde uitspraken van hem tijdens een symposium over het WK. De gewraakte uitlatingen zijn volgens de topman verkeerd geïnterpreteerd.

"Ik ga nu iets zeggen dat misschien raar klinkt, maar minder democratie in het gastland is soms beter voor de organisatie van het wereldkampioenschap", betoogde Valcke onder meer tijdens de FIFA-conferentie. Hij zei dat in het kader van de vele problemen die de FIFA in Brazilië nog steeds ondervindt in de aanloop naar het WK.

Valcke voegde daaraan toe dat hij minder hindernissen verwacht bij de organisatie van het eindtoernooi om de wereldtitel in 2018 in Rusland. Dat zou het gevolg zijn van de macht van president Vladimir Poetin.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel