Het kampioenschap in de Poolse competitie zal vanaf volgend seizoen beslist worden via een play-offsysteem. De eerste acht van de reguliere competitie spelen dan om de titel en Europese tickets, de laatste acht clubs strijden tegen degradatie.
"Ik wil een competitie waarin voor elke wedstrijd gestreden moet worden en ook elke wedstrijd interessant is voor onze toeschouwers. Een competitie die het toelaat voor onze spelers en trainers om hun vaardigheden te verbeteren", legt Boguslaw Biszof, voorzitter van de Poolse competitie, uit.
De vernieuwde Ekstraklasa gaat op 13 juli van dit jaar van start en eindigt, afhankelijk van de resultaten van Polen in de WK-kwalificatie, op 17 of 31 mei 2014. Legia Warschau heeft dit seizoen de beste papieren om kampioen te worden.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen