Jeremain Lens heeft al in zijn vierde competitiewedstrijd met Dinamo Kiev een gevoelige nederlaag geleden. De Nederlandse aanvaller verloor zondag met zijn ploeg de zogeheten Klasychne tegen aartsrivaal Shaktar Donetsk met 3-1.
Lens kwam na een uur als invaller in de ploeg bij Dinamo Kiev. Shaktar stond op dat moment al met 2-1 voor. Eduardo bracht de thuisclub in de 52ste minuut voor de tweede keer op voorsprong. Dat had Darijo Srna in de tweede minuut voor het eerst gedaan, maar zes minuten later maakte Younes Belhanda al weer gelijk.
Lens slaagde er niet in de gelijkmaker te forceren. Sterker nog, Alex Teixeira gooide het duel in de 84ste minuut op slot met de 3-1. Dinamo Kiev blijft door het verlies op de vijfde plaats steken in de Oekraïense Vyscha Liga, met zeven punten. De achterstand op de nog foutloze lijstaanvoerder Shaktar bedraagt al vijf punten.