Benfica troost zich met winst in finale Portugese beker

18 mei 2014, 21:07
0 reacties

Benfica heeft de nare smaak van de verloren Europa League-finale tegen Sevilla gedeeltelijk kunnen wegspoelen. De ploeg van trainer Jorge Jesus won de Portugese beker door Rio Ave in de finale met 1-0 te kloppen. Nicolás Gaitán nam in de twintigste minuut het enige doelpunt voor zijn rekening.

Benfica verzekerde zich eerder deze voetbaljaargang al van de landstitel en heeft nu voor de tiende keer de 'dubbel' behaald. Tussendoor pakte de equipe uit Lissabon ook nog League Cup, eveneens door Rio Ave in de eindstrijd te verslaan (2-0).

Benfica heeft nu de primeur om als eerste Portugese club beide nationale bekers én de landstitel te pakken. De manschappen van Jesus verloren afgelopen woensdag na strafschoppen van Sevilla in de Europa League.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen