Herstellende Agüero zet zinnen op kwartfinale

0 reacties
Ger
30 juni 2014, 09:57

Sergio Agüero heeft goede hoop dat hij dit WK nog in actie kan komen. De Argentijnse aanvaller mist dinsdag de achtste finale door een spierblessure. Hij liep de kwetsuur in zijn linkerbovenbeen op tijdens de laatste groepswedstrijd tegen Nigeria.

De 26-jarige Agüero werkt momenteel aan zijn herstel. Voor zijn mogelijke rentree in de kwartfinales is hij echter afhankelijk van zijn ploeggenoten, die moeten afrekenen met Zwitserland. Bij een zege wacht dan een confrontatie met de winnaar van het duel tussen België en de Verenigde Staten.

Ezequiel Lavezzi is vermoedelijk de vervanger van Agüero in de wedstrijd tegen de Zwitsers. Met drie zeges plaatste Argentinië zich als groepswinnaar voor de knock-outfase.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel