Lage geldstraf voor Chili na wangedrag supporters

0 reacties
Ger
25 juni 2014, 11:55

De voetbalbond van Chili is ontsnapt aan een hoge boete naar aanleiding van de ongereldheden voorafgaand aan het duel met Spanje. Een omvangrijke groep supporters van het Zuid-Amerikaanse land drong de persruimte van het stadion in Rio de Janeiro binnen. Ze wilden op die manier zonder kaarten alsnog de tribunes bereiken.

Bij de inval sneuvelden ruiten, bloembakken en een wandje in het perscentrum. Meer dan 85 supporters werden opgepakt. De Chileense bond legde hen een stadionverbod op. Die straf vond de FIFA kennelijk al zwaar genoeg, waardoor het een lage boete van 800 euro uitdeelde.

Chili verzekerde zich na twee wedstrijden al van een langer verblijf in Brazilië. De ploeg van bondscoach Jorge Sampaoli eindigde uiteindelijk achter Nederland als tweede.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel