Nederlands elftal twaalf jaar langer in kleding Nike

0 reacties
Ger
20 juni 2014, 19:36

De internationals van Oranje blijven ook de komende twaalf jaar in kleding van Nike te zien. De KNVB heeft met het Amerikaanse bedrijf een akkoord bereikt over een verlenging van de samenwerking tot medio 2026. Nike is al sinds 1996 de kledingsponsor van het Nederlands elftal.

"Het partnership met Nike is de langstlopende sponsorovereenkomst in de geschiedenis van de KNVB; dat is natuurlijk niet voor niets. Nike is het grootste voetbalmerk ter wereld", aldus Bert van Oostveen, directeur betaald voetbal van de KNVB. "Ze zetten zich niet alleen in voor het Nederlands elftal, maar voor het gehele Nederlandse voetbal en iedereen die van onze sport houdt. We zijn dan ook erg trots op onze samenwerking."

"De KNVB was één van Nike's eerste grote sponsorprojecten in het voetbal en dat heeft ons geholpen om 's werelds grootste en meest innovatieve voetbalmerk te worden", zegt Dermott Cleary namens Nike Football. "We kunnen niet wachten om dit succes verder uit te bouwen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel