Spaans tweetal van Swansea City naar Qatar

14 augustus 2014, 13:58
0 reacties

Swansea City ziet verdediger Chico Flores en aanvaller Pablo Hernández vertrekken. Het tweetal gaat in Qatar aan de slag. Flores (foto) tekent een contract bij Lekhiwya, terwijl Hernández zijn loopbaan vervolgt in het shirt van Al-Arabi. In hun eerste seizoen bij Swansea wonnen de twee Spanjaarden de League Cup.

In 2012 betaalde de Premier League-deelnemer uit Wales bijna zeven miljoen euro aan Valencia voor Hernández, die daarmee op dat moment de duurste speler aller tijden voor de club was. Een jaar later maakte Swansea City ruim het dubbele van dat bedrag over aan Vitesse voor spits Wilfried Bony.

Na het vertrek van Hernández heeft Marvin Emnes diens rugnummer 11 overgenomen. De van Middlesbrough overkomstige Rotterdammer tekende deze zomer voor drie seizoenen bij Swansea.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen