Heracles met Fledderus als linksachter tegen NAC

0 reacties
4 oktober 2014, 17:46

Heracles Almelo heeft vanavond (18.30 uur) weer een kans om de eerste punten van het seizoen binnen te halen. In het eigen Polman Stadion ontmoet de rode lantaarndrager van de Eredivisie NAC Breda, dat op de veertiende plaats staat.

In de basisopstelling van Heracles valt op dat aanvoerder Mark-Jan Fledderus op de linksbackpositie geposteerd staat. Dat heeft te maken met de schorsing van Mark Engberink, die vorige week in het uitduel met PEC Zwolle (4-2 verlies) met een rode kaart van het veld gestuurd werd. Spits Wout Weghorst werd deze week opgeroepen voor Jong Oranje.

Bij NAC Breda is Uros Matic fit genoeg bevonden om te spelen. Elson Hooi (knie), Gill Swerts (kuit) en Sepp De Roover (enkel) zijn nog niet inzetbaar voor coach Nebojsa Gudelj.

Opstellingen

Heracles Almelo: Telgenkamp; Te Wierik, Koenders, Veldmate, Fledderus; Bruns, Pelupessy, Cziommer; Tannane, Weghorst, Linssen

NAC Breda: Ten Rouwelaar; Ssewankambo, Drost, Damcevski, Amieux; Matic, Falkenburg, De Kamps; Boateng, Perica, Tighadouini

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel