Russische eigenaar Chelsea doet stap terug door Poetin-relatie

0 reacties
26 februari 2022, 20:04   Bijgewerkt: 20:12

De Russische eigenaar van Chelsea heeft in een officieel statement op de clubwebsite gereageerd op de ophef die is ontstaan. Roman Abramovich zou namelijk een goede relatie hebben met Vladimir Poetin, waardoor trainer Thomas Tuchel al aangaf dat er veel onrust binnen de club is. Daardoor heeft Abramovich besloten de touwtjes uit handen te geven.

'Tijdens mijn bijna 20-jarige eigenaarschap van Chelsea FC, heb ik altijd mijn rol als bewaker van de club gezien, wiens taak het is ervoor te zorgen dat we zo succesvol zijn als we vandaag kunnen zijn, en bouwen aan de toekomst, terwijl we ook een positieve rol spelen in de samenleving. Ik heb altijd beslissingen genomen in het belang van de club. Ik blijf mij inzetten voor deze waarden.'

'Daarom geef ik vandaag de beheerders van Chelsea's liefdadigheidsstichting de leiding over en de zorg voor Chelsea FC. Ik denk dat zij momenteel het best in staat zijn om de belangen van de club, spelers, staf en fans te behartigen.' De Rus stond de afgelopen week al flink onder druk in de Engelse media en Abramovich heeft nu dus besloten om zijn taken voorlopig neer te leggen.

Lees ookOnzekerheid bij Chelsea: geruchten over verbanning Abramovich

De vraag is echter of zijn besluit tijdelijk is. Het statement op de website geeft daar weinig duidelijkheid over, maar in het belang van de club doet hij nu een stap terug. Zo zal de rust rondom Chelsea op deze manier in ieder geval voorlopig terugkeren.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel