PSV neemt het woensdagavond tegen Go Ahead Eagles op in strijd om een plek in de finale van het TOTO KNVB bekertoernooi. De Eindhovenaren hadden het eerder dit seizoen lastig met de Deventenaren, die ook al uitgroeiden tot grote beul van koploper Ajax. PSV-coach Roge Schmidt kiest daardoor voor een sterke opstelling in Overijssel.
Volgens het Eindhovens Dagblad worden drie spelers geslachtofferd na het bijzonder matige optreden van PSV op bezoek bij Sparta, dat uiteindelijk met 1-2 werd verslagen. Yorbe Vertessen, Joey Veerman en Eran Zahavi verhuizen in de bekerkraker naar de reservebank. Hun plaatsen worden ingenomen voor spits Carlos Vinicius en middenvelder Ritsu Doan.
Verder kiest Schmidt naar verluidt niet voor verrassingen. Dat betekent dat hij op doel opnieuw Joël Drommel het vertrouwen geeft boven Yvon Mvogo en dat Mauro Junior de rechtsback is. Hij vormt de defensie met Jordan Teze, Olivier Boscagli en Phillip Max. Op het middenveld heeft Schmidt plaats voor Ibrahim Sangaré, Erick Gutiérrez en Mario Götze.
Vanaf de zijkanten moeten Doan en Noni Madueke voor het gevaar gaan zorgen. PSV moet het in de beker nog stellen zonder de geblesseerde Cody Gakpo. Hij richt zich op het weekend, als Heracles de tegenstander is.
Vermoedelijke basiself: Drommel; Mauro, Teze, Boscagli, Max; Sangaré, Gutiérrez, Götze; Madueke, Vinicius, Doan