Shearer: "We zijn er nog lang niet"

0 reacties
12 mei 2009, 11:41

Newcastle United zette maandag een belangrijke stap richting lijfsbehoud, door rivaal Middlesbrough met 3-1 te verslaan. De Magpies staan hierdoor, met nog twee speeldagen te gaan, op basis van het doelsaldo weer net boven de rode streep. Maar de buit is nog lang niet binnen, waarschuwt manager Alan Shearer.

"Deze overwinning was heel belangrijk. Iedereen bij Newcastle had dit succesje nodig. Maar we hebben nog een lange weg te gaan. Ik wil niet negatief doen, maar dit was nog maar één overwinning. Om in de Premier League te blijven, moeten we nog minimaal één keer winnen. Misschien wel twee keer, zelfs", weet de oud-spits.

Newcastle speelt komend weekend in eigen stadion tegen Fulham en moet op de laatste speeldag op bezoek bij Aston Villa. Hull City, de belangrijkste rivaal, moet het nog opnemen tegen Bolton Wanderers (uit) en Manchester United (tuhis).

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel