Russische bond schorst Hiddink zes duels

0 reacties
Ger
24 juli 2013, 21:58   Bijgewerkt: 22:03

Guus Hiddink heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen van de Russische voetbalbond. De 66-jarige trainer gaf in de competitiewedstrijd van Anzhi Makhachkala tegen Dinamo Moskou opzettelijk een duw aan de vierde official. De Achterhoeker was het niet eens met een late strafschop.

Hiddink hoeft zijn straf vooralsnog niet uit te zitten. De oud-bondscoach van Oranje besloot maandag namelijk een punt te zetten achter zijn taken bij Anzhi. Volgens Hiddink speelde het incident geen rol in zijn vertrek. Assistent-trainer René Meulensteen heeft het stokje bij Anzhi inmiddels overgenomen.

De schorsing van Hiddink heeft slechts betrekking op competitieduels in Rusland. De oefenmeester was bij Anzhi net begonnen aan zijn tweede seizoen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel